Internet konkurs w T-Mobile do wygrania mazda cx5 na weekend

internet prędkość

internet prędkość

Internet: konkurs w T-Mobile do wygrania mazda cx5 na weekend

Temperatura świątecznych przygotowań z dnia na dzień staje się coraz wyższa. W ferworze grudniowych zadań łatwo jednak złapać zadyszkę i zapomnieć o świątecznej atmosferze. A gdyby tak… rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Albo na Mazury? Albo w inne miejsce, które przywołuje miłe wspomnienia?

Z T‑Mobile takie rozwiązanie jest teraz na wyciągniecie ręki – wystarczy wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest voucher na wypożyczenie na weekend Mazdy CX-5 z pełnym bakiem. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie, dokąd pojechałbyś / pojechałabyś Mazdą z Nawigacją T‑Mobile i dlaczego. Zgłoszenia można przesyłać do 20 grudnia do końca dnia.

Podczas gdy w centrach handlowych panuje świąteczny ścisk, a na stacjach benzynowych ceny paliw przyprawiają o ból głowy, warto dać losowi szansę i wziąć udział w konkursie, dzięki któremu o obu tych bolączkach można szybko zapomnieć. W jaki sposób? Wystraczy dołączyć do zabawy „Odjazdowy weekend z Mazdą i Nawigacją T‑Mobile”, w której do wygrania są:

miejsce 1 – voucher na wypożyczenie Mazdy CX-5 na weekend z pełnym bakiem,
miejsca 2-3 – bony paliwowe o wartości 300 zł,
miejsca 4-5 – bony paliwowe o wartości 200 zł,
miejsca 6-10 – bony paliwowe o wartości 100 zł,
miejsce 11-20 – powerbanki.

Jak odjechać na weekend Mazdą i T‑Mobile?!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy krótko (do 255 znaków ze spacjami) odpowiedzieć na pytanie „Dokąd pojechałbyś Mazdą z Nawigacją T‑Mobile i dlaczego?” oraz posiadać aktywną lub aktywować usługę Nawigacja T‑Mobile. W formularzu konkursowym, dostępnym na stronie w https://nawigacjatmobile.pl, należy zaakceptować regulamin oraz wskazać dane takie ja imię, aktywny numeru telefonu użytkownika w sieci T‑Mobile oraz adres e-mail.

W konkursie można wziąć udział tylko raz, a zgłoszenia konkursowe można przesyłać za pośrednictwem strony https://nawigacjatmobile.pl do soboty, 20 grudnia do końca dnia.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie https://nawigacjatmobile.pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/12/wygraj-mazde-cx-5-z-pelnym-bakiem-na-weekend-w-konkursie-t-mobile.html