Internet Kup w sklepie Żabka starter T-Mobile na kartę z 4800 GB ekstra przez rok i odbierz w prezencie hot-doga

W domu, w podróży, a czasem na działce – wakacje możemy spędzać w rozmaity sposób. Dobrze przy tym, gdy – niezależnie od miejsca i aktywności – towarzyszy nam dobra rozrywka, a tej dostarczyć nam może np. solidny zapas internetu. Z pewnością nie zabraknie go użytkownikom T-Mobile na kartę, którzy mogą skorzystać z promocji 4800 GB ekstra przez 365 dni (12 x 400 GB). A teraz, w ramach kolejnej odsłony kampanii z siecią sklepów Żabka, osoby, które kupią dowolny starter na kartę w magentowej sieci, otrzymają bon na hot-doga w prezencie. Promocja potrwa od 9 sierpnia do 29 sierpnia 2023 r.

To już kolejna nasza kampania, która pozwala zaspokoić zarówno głód na gigabajty, jak i na apetyczne przekąski. Już od 9 sierpnia wraca promocja, dzięki której każdy, kto kupi dowolny starter T-Mobile na kartę w sieci sklepów Żabka, otrzyma bon wydrukowany na paragonie, który uprawnia do odbioru dowolnego hot-doga z oferty sieci.

Promocyjnego zakupu należy przy tym dokonać do 29 sierpnia 2023 r. Na zgarnięcie gratisowego hot doga jest zaś nieco więcej czasu – można po niego wpaść do 5 września 2023 r. A jak złapać gigantyczną porcję gigabajtów?

Aktywuj ofertę 4800 GB i ciesz się ogromnym zapasem internetu
Aby odebrać pakiet GB, wystarczy uruchomić ofertę cykliczną GO! L w taryfie GO! za 45 zł, która odnawia się co 30 dni. W kolejnym zaś kroku, w aplikacji „Mój T‑Mobile”, włączyć promocję „Rok Internetu”. Po jej aktywacji klient T-Mobile na kartę otrzyma nawet 12 pakietów po 400 GB, pierwszy natychmiast po włączeniu oferty, kolejne natomiast, w równych 11 porcjach po 400 GB, każda w dniu odnowienia cyklicznej oferty GO! L. Razem paczki sumują się w imponujące 4800 GB z szybkością T-Mobile, którymi można cieszyć się przez 365 dni. W ramach oferty ”GO! L” użytkownik zyskuje dostęp do technologii 5G, otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB i dodatkowe 30 GB po doładowaniu konta za 45 zł, z których może korzystać przez 30 dni.

Coś dla siebie znajdą w magentowej sieci również osoby z mniejszym apetytem na internet. Jeśli wybiorą bowiem cykliczną ofertę GO! M za 35 zł lub GO! M+UA za 40 zł z pakietem 1500 min do Ukrainy, w ramach promocji „Rok Internetu” mogą zyskać 2400 GB ekstra przez rok (12 x 200 GB). W przypadku obu ofert użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczkę 20 GB oraz 20 GB po doładowaniu odpowiednio za 35 zł lub 40 zł w dowolnym kanale, a także przy odnowieniu jednej z ww. cyklicznej oferty, co miesiąc 200 GB w ramach promocji „Rok Internetu”.

Ofercie towarzyszy promująca ją kampania reklamowa. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu. Natomiast dodatkowe informacje o akcji organizowanej we współpracy z siecią Żabka zamieszczone są na stronie: Żabka – Akcje promocyjne | Żabka (zabka.pl).

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/articles/informacja-prasowa/2023/08/kup-w-sklepie-zabka-starter-tmobile-na-karte-z-4800-gb-ekstra-przez-rok-i-odbierz-w-prezencie-hot-doga