Internet premiera drugiego sezonu serialu Swaci

Przygody dziadków i ich ukochanej wnuczki w sielskim klimacie polskiej wsi. W środę, 9 sierpnia br. do Polsat Box Go trafi pierwszy z ośmiu odcinków drugiego sezonu serialu komediowego „Swaci”. Podobnie jak pierwszy sezon, nowe odcinki perypetii Gąsiorów, Kwiatkowskich i ich wnuczki Mai dostępne będą tylko w Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium.

„Swaci” to przygody pochodzących z różnych środowisk dziadków, walczących o uwagę ukochanej wnuczki. Serial pokazuje zderzenie dwóch światów – miejskiego i wiejskiego, które jest czasami trudne do pogodzenia. W drugim sezonie nie zabraknie zabawnych sytuacji, z którymi zarówno Kwiatkowscy, jak i Gąsiorowie będą radzić sobie na różne sposoby. W środku zamieszania jak zwykle 6-letnia wnuczka – rezolutna Maja.

Drugi sezon „Swatów” to kontynuacja zabawnych perypetii mieszkańców wsi Gąsiorowo. Krysia Gąsior jest sfrustrowana bezczynnością Wacka i domaga się, żeby podjął pracę. Do tego czasu zamierza głodzić Wacka, więc ten w desperacji oszukuje, że przyjął posadę. W rzeczywistości jednak pożycza pieniądze i próbuje szczęścia w grze na automatach. Kwiatkowscy z tej okazji zapraszają Gąsiorów do wystawnej restauracji. Z kolei Jerzy, bez wiedzy Iwony, podnajmuje ich mieszkanie swojemu koledze. Podczas uroczystej kolacji Kwiatkowscy dostają telefon, że zalewają sąsiadów. Nagle zostawiają Gąsiorów samych w restauracji, bez pieniędzy, z rachunkiem do zapłacenia.

Produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za adaptację scenariusza i reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Baczyński”, „Jaskinia Filozofów”). W rolach głównych wystąpili m.in.: Monika Krzywkowska (Iwona Kwiatkowska, mama Mateusza), Mariusz Kiljan (Jerzy Kwiatkowski, ojciec Mateusza), Paweł Koślik (Wacław Gąsior, ojciec Ani), Beata Schimscheiner (Krystyna Gąsior, mama Ani), Amelia Żuchowska (wnuczka Maja) oraz – Sławomir Zapała, Elżbieta Romanowska, Dominika Gwit, Dariusz Toczek i Andrzej Niemirski.
Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media. Każdy z sezonów liczy 8 odcinków.

Jak obejrzeć „Swatów” w Polsat Box Go?

Nowe odcinki „Swatów” będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy, pierwszy już 9 sierpnia br. Serial można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

źródło: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/premiera-drugiego-sezonu-serialu-komediowego-swaci#