Internet majówka 10 GB dla klientów T-Mobile na kartę

internet prędkość

internet prędkość

Internet 10 GB na majówkę dla klientów T-Mobile na kartę i MIX

Podczas zbliżającego się weekendu majowego warto się zrelaksować– bez względu na pogodę – czy to na świeżym powietrzu, czy w domowych pieleszach. Taki wypoczynek z pewnością umilą odpowiednie aplikacje sportowe, turystyczne czy rozrywkowe. Aby móc łatwo i płynnie z nich korzystać przygotowaliśmy dla użytkowników T‑Mobile na kartę i MIX bezpłatny pakiet 10 GB do wykorzystania przez 5 dni. Będzie można go aktywować SMS‑em od 30 kwietnia do 3 maja.

Majówka to świetna okazja, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu lub po prostu błogo poodpoczywać w zaciszu czterech kątów. Choć każdy ma swoje podejście do sportu czy wypoczynku na świeżym powietrzu, to z pewnością wszystkim się przyda odpowiedni pakiet gigabajtów. Dzięki niemu można np. umilić sobie bieg, słuchając ulubionej playlisty, zainstalować aplikację monitorującą spalane kalorie czy po prostu obejrzeć odcinek serialu na kocyku w parku. Dlatego właśnie dla użytkowników na T‑Mobile na kartę oraz abonentów MIX przygotowaliśmy bezpłatną paczkę 10 GB do odebrania od 30 kwietnia do 3 maja. Pakiet będzie ważny aż przez 5 dni, czyli idealnie na przedłużony weekend.

Aby uruchomić jednorazowy bonus, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści MAJOWKA na numer:

80401 – w przypadku użytkowników T‑Mobile na kartę,
80404 – dla abonentów T‑Mobile MIX.

Pakiet zostanie aktywowany najpóźniej w ciągu 72 godzin. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy następujących taryf GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy oraz Frii Mix.

Więcej informacji o specjalnych promocjach dla klientów na kartę i MIX można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/04/10-gb-na-majowke-dla-klientow-t-mobile-na-karte-i-mix.html