Internet mi box od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: mi box od T-Mobile

Połowa sierpnia to czas, gdy zarówno dzieci, jak i ich rodzice przygotowują się do zbliżającego się rozpoczęcia roku szkolnego. Tym razem jednak najmłodsi mogą liczyć na jeden z milszych powrotów do szkoły – w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną promocję z zestawami dla dzieci i młodzieży, a w niej trzy MIX BOX-y, które można zakupić ze smartfonem i atrakcyjnymi gadżetami w komplecie już za 1 zł, dobierając ofertę MIX. Akcja potrwa od 17 sierpnia do 31 października.

Smartfon to narzędzie wspomagające kontakt z bliskimi i naukę, a także oferujące sporo opcji rozrywki. To zarazem ciekawy prezent na początek roku szkolnego. W tym sezonie, jeszcze przed rozdzwonieniem się dzwonków na korytarzach szkół, w T-Mobile nowy smartfon można otrzymać w komplecie m.in. ze słuchawkami bezprzewodowymi, plecakiem firmy 4F czy workiem sportowym, tworząc zestaw, który przyda się każdemu uczniowi.

MIX BOX od T-Mobile – gotowa wyprawka szkolna

Pierwszy zestaw z pewnością przypadnie do gustu rodzicom uczniów poszukujących kompleksowego rozwiązania na rozpoczynający się rok szkolny. Znajdą w nim oni m. in. smartfon Xiaomi Redmi 9AT, dzięki któremu pozostaną w kontakcie z jego młodym posiadaczem. W skład zestawu wchodzą ponadto słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, które przydadzą się nie tylko do celów edukacyjnych, takich jak odsłuchanie przydatnych materiałów

np. w formie audiobooków, ale również pozwolą na miłe spędzenie czasu w rytmie ulubionej muzyki w czasie wolnym od nauki. W komplecie znajduje się również wygodny plecak polskiej firmy 4F. Jego sportowy design, a także wysoka jakość wykonania z pewnością sprawią, że niejeden uczeń z zadowoleniem będzie pakował do niego niezbędne książki i przybory.

Całość dostępna jest za zaledwie 1 zł przy wyborze oferty MIX 50. Oferta ta obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, pakiet nawet 18 GB internetu po doładowaniu konta oraz usługę Supernet Video DVD z bezpłatnym streamingiem filmów na platformach takich jak m.in. Netflix, YouTube, Player, Ipla czy TikTok, które także mogą stanowić źródło rozrywki podczas długich jesiennych wieczorów.

MIX BOX do nauki i rozrywki

Drugi MIX BOX to zestaw uniwersalny, który sprawdzi się zarówno jako narzędzie do nauki – np. poprzez odsłuchiwanie materiałów i lektur szkolnych, jak i kontaktu z rówieśnikami. Znajduje się w nim smartfon Xiaomi Redmi 9AT oraz słuchawki Bluetooth Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Cały komplet jest dostępny za symboliczną złotówkę w ofercie MIX 40 z nielimitowanymi rozmowami w T-Mobile i Heyah, 400 minut do innych sieci, SMS-ami i MMS-ami bez limitów oraz pakietem do 12 GB.

MIX BOX zestaw młodego sportowca

Trzecia propozycja od T-Mobile to smartfon Motorola Moto E7 oraz worek sportowy. Jest to idealne rozwiązanie dla uczniów uczęszczających na treningi, którzy potrzebują wygodnie schować ubrania i buty, a także pozostać w kontakcie z najbliższymi. Opcja ta dostępna jest również za 1 zł w ofercie MIX 30, w której co miesiąc użytkownik otrzyma nielimitowane rozmowy w obrębie T-Mobile i Heyah, 200 min do innych sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz paczkę do 6 GB.

Wszystkie zestawy spakowane są w specjalnie przygotowane pudełko idealnie nadające się na prezent. Zestawy będą dostępne w sprzedaży do 31 października lub do wyczerpania zapasów.

Podwajamy gigabajty

Co ważne, dla klientów, którzy wybiorą MIX BOX od T-Mobile proponujemy również promocję z podwajaniem gigabajtów. Dzięki niej klienci mogą liczyć na zwiększenie otrzymanego w ofercie pakietu danych po każdorazowym doładowaniu konta kwotą obligatoryjną przez cały czas trwania umowy terminowej. I tak – w przypadku propozycji MIX 50 jest to 18 GB zamiast 9 GB. W ofercie MIX 40 pakiet 6 GB ulega podwojeniu do 12 GB. Natomiast oferta MIX 30 oznacza dodatek 3 GB do 3 zawartych w pakiecie, co daje 6 GB. Promocja aktywowana jest automatycznie, a dodatkowe GB przyznawane będą w ciągu 72 godzin po zasileniu konta, o czym użytkownik zostanie poinformowany wiadomością SMS. Promocyjne GB ważne są zaś przez 31 dni.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/oferta-mix.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/08/mix-box-od-t-mobile-poleca-sie-do-szkoly.html