Internet mix box w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: mix box w T-Mobile

Dla osób, które myślą o aktywnym spędzaniu czasu ze swoimi dziećmi, mamy dobrą wiadomość. Od 27 stycznia w ofercie T‑Mobile dostępne będą trzy nowe warianty MIX BOX-ów ze smartfonami oraz gadżetami sportowymi, które pomogą młodym członkom rodziny spędzać wolne chwile w sportowym stylu. A to z kolei dobry pomysł nie tylko podczas ferii zimowych, które właśnie trwają w części województw, lecz także na wyrobienie zdrowych nawyków na kolejne miesiące.

Dzieci i młodzież z reguły uwielbiają nowinki technologiczne – zwłaszcza że często stanowią one nieocenione źródło rozrywki podczas długich, zimowych wieczorów. Jednak technologia może wspierać najmłodszych nie tylko w spędzaniu czasu na poszukiwaniu ciekawych treści czy zdalnej nauce. Technologie mogą również stać się narzędziem wspomagającym aktywny tryb życia. Takie też są najnowsze zestawy MIX BOX-ów, które przygotowaliśmy dla młodych użytkowników, by mogli cieszyć się aktywnym odpoczynkiem w gronie rówieśników lub wraz z innymi członkami rodziny.

Sport to świetna zabawa

W T‑Mobile przygotowaliśmy trzy nowe odsłony MIX BOX-ów. Pierwszy z nich to sportowy komplet ze smartfonem OPPO A16, wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 6,52 cala, mocną baterię 5000 mAh i potrójny aparat tylny z głównym obiektywem 13 MP oraz przedni aparat portretowy 8 MP. Dodatkowo do zestawu użytkownik otrzyma OPPO Band – opaskę sportowa z ekranem AMOLED i wodoodpornością na poziomie 5 ATM, która pozwala monitorować swoje wyniki podczas treningów w 12 trybach.

Takie rozwiązanie przyda się zarówno podczas aktywnych ferii zimowych, jak i wiosennych aktywności na świeżym powietrzu. Część zestawu stanowi ponadto torba firmy 4F, która pozwoli wygodnie przewozić strój i akcesoria na treningi. Wszystko to można otrzymać za 1 zł w ofercie MIX 60, z nielimitowanymi usługami telekomunikacyjnymi oraz pakietem 30 GB, a także usługą Supernet Video w opcji HD, pozwalającą oglądać treści wideo bez zużywania transferu danych.

Drugi z dostępnych zestawów zawiera z kolei smartfon Motorola Moto E40 z ekranem 6,5 cala o częstotliwości odświeżania obrazu 90 Hz, baterią 5000 mAh i potrójnym aparatem tylnym, wyposażonym w obiektyw główny 48 MP. Na pokładzie znalazł się ponadto obiektyw portretowy 8 MP. I tutaj w skład zestawu wchodzi poręczna torba sportowa 4F. Całość jest dostępna za 1 zł w ofercie MIX 50 z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, paczką 18 GB i usługą Supernet Video w opcji DVD.

Ostatnia propozycja to najnowszy smartfon Realme C21Y, dysponujący 6,5-calowym ekranem, potrójnym aparatem tylnym z obiektywem głównym 13 MP, aparatem przednim 5 MP i baterią 5000 mAh. Gadżet, jaki można znaleźć w tym zestawie, to worek sportowy, który świetnie spisze się do zapakowania stroju lub butów sportowych. Zestaw można otrzymać już za złotówkę w ofercie MIX 40, na którą składają się nielimitowane rozmowy w T‑Mobile i Heyah, 400 min do pozostałych sieci, SMS‑y i MMS‑y bez ograniczeń, a także 12 GB internetu.

Dzięki tym zestawom MIX BOX od T‑Mobile odkrywanie sportowych pasji – zarówno wśród dzieci, jak i całych rodzin – będzie jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze.

Całą ofertę MIX BOX można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/oferta-mix.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/01/w-2022-postaw-na-aktywnosc-i-wybierz-sportowy-mix-box-od-t-mobile.html