Internet na Walentynki rabat od T-Mobile na zestaw realme

internet prędkość

internet prędkość

Internet: na Walentynki rabat od T-Mobile na zestaw realme

Jak głosi jedna z polskich piosenek: „do zakochania jeden krok…”, a w T‑Mobile promocje chodzą parami. Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych wyjątkową ofertę na wybrane zestawy urządzeń i akcesoriów realme w atrakcyjnych cenach. Kod rabatowy można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 4 do 8 lutego.

Już od kilku dni naszą uwagę przykuwają motywy związane z najbardziej popularnym świętem zakochanych, czyli walentynkami. Czerwone serduszka i kwiaty opanowują przestrzeń wokół nas i zaczyna się gorączkowe poszukiwanie idealnego prezentu.

A czy rozważałaś/eś kiedyś zakup zestawu podarunków właśnie dla Was?

Jeśli nie, to w T-Mobile mamy ku temu idealną okazję! W kolejnej odsłonie „Happy Fridays” przygotowaliśmy walentynkowe zestawy od realme w gorących cenach – zniżki sięgają nawet 500 zł! Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. smartwatche – także w wersji z wymiennymi paskami, bezprzewodowe słuchawki, inteligenta waga czy robot sprzątający. Co wybierzesz dla siebie i swojej drugiej połówki w tym roku?

Wybierz zestaw realme w gorącej cenie

Rabat na zestawy urządzeń realme można odebrać od piątku 4 lutego do wtorku 8 lutego do końca dnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Następnie kod promocyjny należy wpisać na stronie https://sklep-realme.pl/happyfriday i do 11 lutego można wybrać akcesoria idealnie pasujące na prezent dla bliskiej osoby. Pula produktów objętych zniżką jest ograniczona, więc nie należy za długo zwlekać z zamówieniem.

Oferta dotyczy zarówno klientów abonamentowych T‑Mobile (T, T DATA, RODZINA), jak i osób korzystających z oferty na kartę (GO!, Frii, Hot Happy) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/02/odbierz-walentynkowy-zestaw-realme-z-rabatem-od-t-mobile.html