Internet nabór do grupy roboczej do spraw sztucznej inteligencji

internet prędkość

internet prędkość

Dołącz do Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji

01.03.2021

Do 15 marca czekamy na zgłoszenia osób, które chciałyby dołączyć do naszej Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji (AI).
Grafika nawiązująca do fresku Michała Anioła “Stworzenie Adama” – dwie zbliżające się do siebie (od góry i dołu) dłonie. Na górze – ręka robota. Na dole – ręka człowieka.

Już w marcu wznawiamy prace Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji (GRAI). Dołącz do sieci ekspertów i razem z nami wspieraj realizację celów Polityki dla rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce.

Nasze cele to edukacja, pomoc dla firm, badaczy i naukowców oraz administracji publicznej w wykorzystaniu szans związanych z rozwojem Sztucznej Inteligencji (AI).

Ty też możesz mieć wpływ na to, jak w najbliższych latach będzie rozwijał się polski ekosystem AI.

Razem stworzymy miejsce do działania i debaty o przyszłości rynku Sztucznej Inteligencji w naszym kraju oraz o możliwościach rozwoju i promocji polskich twórców AI w kraju i na rynkach zagranicznych.

Do współpracy zapraszamy izby gospodarcze, środowiska naukowe, związki i zrzeszenia pracodawców oraz organizacje społeczne.

Chcecie mieć wpływ na rozwój ekosystemu AI w Polsce? Jesteście gotowi podzielić się wiedzą? Już dziś zgłoście swoją kandydaturę. Wystarczy wysłać maila na adres: [email protected]

Do zgłoszenia dołącz:

opis doświadczenia zawodowego
nazwę reprezentowanej instytucji wraz z danymi do kontaktu
propozycje zagadnień, którymi w ramach GRAI chcesz się zająć wraz z krótkim uzasadnieniem.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca.

W wyborze członków będziemy kierować się kryterium wiedzy merytorycznej kandydatów oraz chęcią osiągnięcia jak największej reprezentatywności Grupy i realizacji celów Polityki AI.

Uwaga! Członkostwo w Grupie wiąże się z koniecznością upublicznienia imienia i nazwiska oraz reprezentowanej instytucji. Osoby, które nie wyrażają na to zgody, prosimy o niezgłaszanie swoich kandydatur.

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/dolacz-do-grupy-roboczej-ds-sztucznej-inteligencji