Internet nowe promocje w Heyah i Tu Biedronka

internet prędkość

internet prędkość

Internet: nowe promocje w Heyah i Tu Biedronka

Nie brakuje nam pomysłów na ciekawe oferty, dlatego z początkiem grudnia dla naszych klientów przygotowaliśmy cztery nowości. Użytkownikom Heyah na kartę dajemy możliwość przedłużenia ważności konta nawet do 365 dni, w aplikacji „Moja Heyah” pojawił się język ukraiński, a nowym użytkownikom aplikacji oferujemy dodatkowe 10 GB do wykorzystania w 7 dni. Natomiast klienci „Tu Biedronka” w ofercie promocyjnej mogą liczyć nawet na 500 minut, 500 SMS-ów i 2G – a to wszystko tylko za 20 zł!

Przedłuż konto nawet do 365 dni w Heyah

Jesienno-zimowa aura za oknami zachęca do wyjazdów za granicę, najlepiej w ciepłe miejsca. Dla tych, którzy planują wyjazd na dłuższy okres, Heyah na kartę przygotowała specjalną ofertę przedłużenia ważności konta do 365 dni, z której mogą skorzystać użytkownicy Heyah na taryfie Dniówka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie będę korzystać z konta przez dłuższy czas, ale chcą zachować swój numer oraz dostępne usługi. Użytkownicy, którzy zdecydują się na doładowanie w wysokości minimum 20 zł i aktywują nową ofertę, automatycznie przedłużą ważność swojego konta do maksymalnie 365 dni. Aktywacji można dokonać w aplikacji „Moja Heyah” w zakładce „Usługi dodatkowe”, kodem USSD *160*70# lub SMS-em o treści: start365 na numer 8061. Usługa jest jednorazowa i nie można jej dezaktywować.
Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Język ukraiński dostępny w „Moja Heyah” oraz 10 GB w bonusie dla nowych użytkowników

Nasi klienci, posługujący się telefonem z systemem Android, oprócz języka polskiego i angielskiego, mogą teraz korzystać też z języka ukraińskiego w aplikacji „Moja Heyah”. Wkrótce taką możliwość będą mieć również posiadacze smartfonów z iOS.

Dla nowych użytkowników Heyah przygotowaliśmy też dodatkową promocję – jeśli ściągną oni aplikację „Moja Heyah” i zalogują się do niej w terminie od 2 do 31 grudnia 2021 r., otrzymają 10 GB do wykorzystania przez 7 dni. Regulamin oferty jest dostępny pod adresem www.heyah.pl.

Nowe pakiety w „Tu Biedronka”

Klienci „Tu Biedronka” mogą teraz aktywować nowe pakiet – zarówno na rozmowy telefoniczne, SMS-y, jak i dodatkowe GB internetu. W przypadku rozmów usługa jest dostępna zarówno w wariancie jednorazowym, jak i cyklicznym. I tak – klienci, którzy zasilą konto kwotą 5 zł, będą mogli liczyć na bonusowe 100 minut i 100 SMS-ów. Z kolei ci, którzy zdecydują się na doładowanie w cenie 10 zł, dostaną w prezencie 200 minut i 200 SMS-ów, a dla kwoty 20 zł będzie to już 500 minut, 500 SMS-ów i dodatkowe 2 GB do wykorzystania. Szczegóły oferty zamieściliśmy w poniższej tabeli.

Dodatkowo klienci „Tu Biedronka” mogą skorzystać z dwóch pakietów jednorazowych internetu. W przypadku doładowania w wysokości 5 zł użytkownicy otrzymają 1 GB, natomiast zasilając konto kwotą 10 zł, będą to 3 GB.

Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny na stronie www.tubiedronka.pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/12/nowe-promocje-dla-uzytkownikow-ofert-heyah-na-karte-i-tu-biedronka.html