Internet Polsat Box Go premiera serialu Sługa Narodu

Od soboty, 4 marca br. tylko w Polsat Box Go będzie można oglądać wszystkie odcinki nowego polskiego serialu – „Sługa Narodu”. Powstał on na bazie ukraińskiego pierwowzoru, w którym główną rolę grał Wołodymyr Zełenski. W pełnej dobrego humoru i przewrotnych sytuacji polskiej adaptacji wystąpili m.in.: Marcin Hycnar, Krzysztof Dracz, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Sławomir Orzechowski, Magdalena Popławska, Hanna Konarowska-Nowińska, Wojciech Wysocki, Mirosław Zbrojewicz i Krzysztof Stelmaszyk. Za reżyserię odpowiadają Okił Khamidow i Maciej Bieliński.

Nowy serial trafi do pakietu Polsat Box Go Premium i będzie można go oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.
Spot można obejrzeć TUTAJ.

– Są w tej produkcji śmieszne momenty, ale są również takie, przy których ludzie się wzruszają. […] Najbardziej wzruszająca była chwila, gdy Marcin jako prezydent przemawia do ludzi i mówi o tym, jaki powinien być kraj i jakim chce być prezydentem. Marcin tak to zagrał, a teksty były tak napisane, że wszyscy poczuli, że mogliby mieć takiego prezydenta. O to nam chodziło. To jest chwila na przemyślenia i refleksję – mówi w wywiadzie dla PrzeVODnika Okił Khamidow.
Cały wywiad można obejrzeć TUTAJ.

„Sługa Narodu” to satyryczna opowieść polityczna, w której wybory prezydenckie wygrywa intelektualista rozmiłowany w postaci brytyjskiego premiera Winstona Churchilla, ceniony nauczyciel i dobry człowiek – Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar). Pewnego dnia w rozmowie z kolegą Ignacy wygłasza płomienną i bardzo niecenzuralną tyradę na temat sytuacji w kraju. Jeden z uczniów nagrywa to zdarzenie i wrzuca film do sieci. W jednej chwili wystąpienie staje się hitem internetu, a Konieczny – bohaterem. W wyniku zbiegu okoliczności i intrygi polityków wygrywa wybory prezydenckie i zaczyna sprawować urząd. Rezygnuje z rezydencji, limuzyny i służby, a jego przywiązanie do prostego życia zaowocuje wieloma komicznymi sytuacjami.
Produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za reżyserię oraz adaptację scenariusza odpowiadają: Okił Khamidov („Kuchnia”, „Świat według Kiepskich”) i Maciej Bieliński („Walt

Disney nie żyje”, „Po co komu adres matki”).

W serialu wystąpili: Marcin Hycnar („Liczba doskonała”, „Piłsudski”), Krzysztof Dracz („Sala samobójców”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”), Danuta Stenka („Wojenne dziewczyny”, „Sala samobójców. Hejter”), Dorota Kolak („Wotum nieufności”, „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”), Sławomir Orzechowski („Wygrać marzenia”, „Kiler”), Magdalena Popławska („Brokat”, „Osiecka”), Hanna Konarowska („Planeta singli. Osiem historii”, „PitBull”), Wojciech Wysocki („Pan T.”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”), Mirosław Zbrojewicz („Zachowaj spokój”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”), Krzysztof Stelmaszyk („Narzeczony na niby”, „W głębi lasu”).
Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media. Sezon składa się z 24 odcinków.

Jak obejrzeć „Sługę Narodu” w Polsat Box Go?

W Polsat Box Go serial od razu będzie dostępny w całości. Premiera będzie miała miejsce 4 marca br. w pakiecie Polsat Box Go Premium. „Sługę Narodu” będzie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje

Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.
Ponadto w serwisie są już dostępne wszystkie odcinki innych nowych polskich seriali: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, komedii obyczajowej „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, thrillera psychologicznego „Matka” według pomysłu Igora Brejdyganta, łamiącej tabu komedii „Rodzina na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej oraz 2. sezonu perypetii bohaterów serialu „Kuchnia”.

źródło: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/polsat-box-go-od-razu-pokaze-caly-sezon-serialu-sluga-narodu-premiera-4-marca#