Internet Polsat Box serial mecenas porada

internet prędkość

internet prędkość

Internet Polsat Box serial mecenas porada

Tylko w serwisie Polsat Box Go można oglądać w całości nowy serial komediowy premium – „Mecenas Porada”. Główną rolę w produkcji gra znana i lubiana przez widzów Aleksandra Domańska, a towarzyszą jej m.in.: Radosław Pazura, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Monika Krzywkowska czy Piotr Gąsowski. Historię ambitnej absolwentki prawa o wielkim sercu, która otwiera nietypową kancelarię, użytkownicy serwisu znajdą w pakiecie

Polsat Box Go Premium, dostępnym w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni.

Jesienna oferta Polsat Box Go zapewnia dostęp do wielu nowości, w tym przedpremier i produkcji dostępnych na wyłączność. Jedną z nich jest serial komediowy stworzony z myślą o fanach tematyki prawniczej – „Mecenas Porada”.

Znana widzom z wielu produkcji telewizyjnych Aleksandra Domańska wciela się w rolę utalentowanej studentki wydziału prawa, Katarzynę Poradę, której przekorny los krzyżuje plany. W wyniku wypadku jej ojciec zostaje sparaliżowany, a Kasia musi zająć się utrzymaniem rodziny. Aby skończyć studia, zatrudnia się jako fryzjerka. Z czasem okazuje się, że świetnie odnajduje się w nowej roli.

Z determinacją kończy jednak wymarzone studia i zatrudnia się w lokalnej kancelarii. Jako osoba pogodna i serdeczna zyskuje wielu klientów. Niespodziewanie, po zdaniu egzaminu adwokackiego szefowa kancelarii wręcza Kasi wypowiedzenie.

Zdesperowana mecenas Porada postanawia po raz kolejny wziąć sprawy w swoje ręce. Wynajmuje mały lokal w galerii handlowej i udziela pomocy prawnej za niewielką opłatą – złotówka za minutę.
Spot promujący „Mecenas Poradę” oraz plakaty można pobrać TUTAJ

W serialu obok Aleksandry Domańskiej („O mnie się nie martw”, „Drogówka”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Belfer”) występuje plejada gwiazd, m.in.: Radosław Pazura („Szwadron”, „Karol – człowiek, który został papieżem”, „Sfora”, „Chłopaki nie płaczą”), Antoni Pawlicki („Z odzysku”, „Czas honoru”, „Papusza”, „Proceder”), Mateusz Rusin („Ranczo”, „Powidoki”, „Volta”, „To musi być miłość”), Otar Saralidze („Kobiety mafii 2”, „365 dni”, „Last Minute”, „O mnie się nie martw”), Monika Krzywkowska („Wkręceni”, „Skazane”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, „Serce nie sługa”) czy Piotr Gąsowski („Daleko od noszy”, „7 uczuć”, „Futro z misia”, ” Dowłatow”).
Pierwszy sezon serialu składa się z 12 odcinków. Za jego produkcję odpowiada TFP TV&FILM PRODUCTION. Scenariusz powstał przy współpracy Radosława Figury („Lekarze”, „Hotel 52”, „Szpilki na Giewoncie”, „2XL”, „Apetyt na życie”, „Teraz albo nigdy”), Anity Nawrockiej („Miłość na wybiegu”, „Hotel 52”, „Apetyt na życie”, „Szpilki na Giewoncie”, „2XL”) i Pawła Trześniowskiego („Miłość na wybiegu”, „Apetyt na życie”, „Szpilki na Giewoncie”, „Rezydencja”, „Hotel 52”, „2XL”). Reżyserem jest Bartek Prokopowicz („Chemia”, „Narzeczony na niby”, „Ultraviolet”, „Szczęścia chodzą parami”, „Miasto długów”).

Nowy tytuł dostępny jest dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium, którego promocyjna cena wynosi 30 zł za 30 dni.

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz najnowszych seriali: „Mecenas Porada”, „Cień”, „Osaczony”, „Układ”, widzowie znajdą także tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji (np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”), ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję “pobierz” pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Polsat Box Go – nowy serwis streamingowy i VOD

Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, z dostępem do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli „na żądanie”, oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo.

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Można z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w wybranych Smart TV, Android TV, Apple TV oraz w dekoderach. Zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.
Więcej na polsatboxgo.pl

źródło: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/tylko-w-polsat-box-go-nowy-serial-prawniczy-mecenas-porada#