Internet poszukiwani testerzy aplikacji mObywatel

internet prędkość

internet prędkość

Internet poszukiwani testerzy aplikacji mObywatel

Chcecie jako pierwsi sprawdzić, jak w praktyce działają najnowsze – jeszcze nieopublikowane – funkcjonalności naszej aplikacji mObywatel? Świetnie się składa! Właśnie Was szukamy. 🙂 Zapraszamy do testów.

– Stale pracujemy nad tym, aby nasza aplikacja mObywatel była jeszcze lepsza. Dodajemy nowe funkcjonalności i usługi, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w głosy naszych użytkowników. To oni są dla nas najważniejsi – mówi minister Adam Andruszkiewicz, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera. – Przygotowujemy kolejne zmiany. Zanim je wdrożymy, chcemy poznać opinie użytkowników. Zapraszamy do testów – dodaje.

Zgłoś się i testuj

Prawie 5 milionów użytkowników, dwa systemy operacyjne (iOS i Android), dziesiątki wersji i nakładek systemowych, setki modeli telefonów, tysiące ustawień i konfiguracji. To wyzwania, przed którymi staje każda nowa wersja mObywatela. Na szczęście mamy Was – naszych użytkowników, czyli najlepszych recenzentów, pomysłodawców nowych usług i nieocenionych testerów.

Grupę tych ostatnich chcielibyśmy znacząco powiększyć. Jeszcze w tym roku planujemy przeprowadzenie testów społecznościowych, w których udział może wziąć każdy, komu zależy na dobrej, stabilnej aplikacji mObywatel.

Nie musisz być ekspertem, wystarczy, że potrafisz uruchomić podstawowe funkcje smartfona.

Ważne! Mamy tylko 100 miejsc!
Kogo szukamy?

osób, które mają profil zaufany i korzystają z dowolnego smartfona z systemem Android (z usługami Google) od wersji 7.0 wzwyż,
osób, które mają profil zaufany i korzystają z dowolnego smartfona z systemem iOS od wersji 13.0 wzwyż.

Czego oczekujemy?

aktywnego i rzetelnego udziału w testach,
przeprowadzenia testu zgodnie z przesłaną instrukcją,
udziału we wszystkich testach, które będą przeprowadzone w tym roku (zakładamy, że będą to 2-3 testy),
przesłania własnych spostrzeżeń, wniosków, uwag.

Każdy uczestnik, które spełni te wymagania dostanie cyfrowy certyfikat potwierdzający udział w testach.

Co zrobić, aby zacząć?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Masz na czas do przyszłego poniedziałku (16 sierpnia 2021 r.).
Do 20 sierpnia 2021 r. dostaniesz od nas informację, czy zakwalifikowałaś/zakwalifikowałeś się do udziału w testach.
Między 20 sierpnia a 1 września 2021 r. wyślemy Ci informację, jak aktywować dostęp do aplikacji testowej. Następnie wyślemy pierwsze zadania testowe.

– Wszyscy, którzy wezmą udział w testach będą mieli – jako pierwsi – niepowtarzalną okazję sprawdzić, jak w praktyce działają zmiany, które planujemy wdrożyć w naszej aplikacji – mówi minister Adam Andruszkiewicz. – Na stałe współpracujemy z gronem doświadczonych twórców aplikacji, jednak w tych testach zależy nam na zdaniu użytkowników. Bardzo na Państwa liczymy – dodaje.

mObywatel to cyfrowy portfel na dokumenty. Dzięki aplikacji, w kilka kliknięć, można mieć szybki dostęp do swoich najważniejszych dokumentów, w tym danych i zdjęcia z dowodu osobistego. Nasza aplikacja jest bezpłatna, dobrowolna i bezpieczna, przydaje się w wielu życiowych sytuacjach. Opracowuje ją zespół NASK.

Więcej informacji o aplikacji na gov.pl/mobywatel

źródło: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/przetestuj-z-nami-mobywatela