Internet promocja na drugi telefon OPPO w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet promocja na drugi telefon OPPO w T-Mobile

Ruszamy z kolejną edycją akcji MEGA TYDZIEŃ, w ramach której tym razem przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na smartfony marki OPPO. To idealne urządzenia dla tych, którzy stawiają na nowoczesny design, szybkie ładowanie oraz poszukują różnorodnych możliwości w fotografii mobilnej. Od 17 sierpnia nasi klienci mogą kupić wybrane duety OPPO ze zniżką na drugi telefon nawet 700 zł.

MEGA TYDZIEŃ w T-Mobile to comiesięczna akcja, w której nasi klienci indywidualni mogą liczyć m.in. na wyjątkowe rabaty na smartfony. Tym razem, od 17 do 26 sierpnia, będą mogli nabyć dwa smartfony OPPO na bardzo korzystnych warunkach. Do wybranych telefonów OPPO z serii Reno dodajemy drugi telefon – Oppo A54 5G i Oppo A74 – za 50% ceny.

W duecie ze smartfonem Oppo A54 5G, klient otrzyma zniżkę aż 700 zł, a decydując się duet z Oppo A74 rabat wyniesie 500 zł. Kupując model Reno 5 Lite w pakiecie z A74 i decydując się na taryfę M+ na 24 miesiące, klient płaci 29 zł na start przy racie 80 zł miesięcznie.

Promocyjne telefony będą dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, czyli zarówno w salonach stacjonarnych, jak i online. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych. Ponadto, użytkownicy mogą zdecydować się na smartfony w dowolnym momencie – przy podpisywaniu nowej umowy lub jako aneks do tej obecnie obowiązującej. Urządzenia można także zakupić bez podpisywania umowy – wówczas klienci zapłacą jednorazowo lub w ratach 0%.

Poszerzamy gamę smartfonów 5G

Nieustannie rozbudowujemy naszą sieć 5G w Polsce – w ostatnich tygodniach uruchomiliśmy kolejne 160 stacji bazowych, dzięki czemu cała nasza sieć obejmuje już obecnie ponad 2100 stacji bazowych. Pozwala to klientom pozostawać w sieci w najlepszej jakości w różnych częściach naszego kraju.

Rozwijamy też nasze portfolio urządzeń 5G – obecnie jest to co trzecie urządzenie w naszej ofercie – które pozwalają na maksymalnie szybką łączność mobilną, dzięki czemu klienci mogą korzystać z nowoczesnej technologii w korzystnych cenach.

Pełna lista urządzeń 5G oraz więcej informacji o naszej sieci można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/5g.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji MEGA TYDZIEŃ są dostępne pod adresem https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/mega-tydzien.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/08/mega-tydzien-w-t-mobile—wybierz-drugi-telefon-oppo-taniej-o-50.html