Internet promocja Plush nawet 100 GB na święta

internet prędkość

internet prędkość

Internet: promocja Plush nawet 100 GB na święta

Plush rozdaje gigantyczne prezenty na Święta! Do zgarnięcia jest aż 100 GB darmowego internetu dla nowych klientów oferty na kartę, a także osób podpisujących lub przedłużających umowę na abonament z Plushem. Świąteczna promocja obowiązuje od 3 listopada br.

Świąteczny pakiet 100 GB w abonamencie

Plush udostępnia darmowe gigabajty nowym i przedłużającym umowę klientom, którzy zdecydują się na abonament za 25 zł, 30 zł oraz 50 zł miesięcznie na 24 miesiące (z rabatem 10 zł za e-fakturę). Świąteczne 100 GB przyznawane jest na całą długość umowy, a dodatkowo gigabajty zużywane są dopiero po wykorzystaniu pakietu podstawowego. Dzięki temu jeszcze dłużej można swobodnie surfować w internecie. Dodatkowo, wybierając abonamenty za 30 zł lub 50 zł miesięcznie zyskuje się dostęp do największej i najszybszej sieci 5G w Polsce.

Plush na kartę ze świątecznym prezentem – 100 GB za darmo

Dodatkowe, świąteczne gigabajty obowiązują także w ofercie na kartę dla wszystkich nowych klientów. Aby zyskać 100 GB na 30 dni należy mieć aktywne konto oraz wysłać bezpłatny sms pod numer 80600 o treści 100GB. Dzięki takiej masie gigabajtów można urządzić maraton oglądania świątecznych komedii bez obaw, że zabraknie nam internetu.

Smartfony od Plusha w ratach 0%

To nie koniec okazji! Dodatkowo, klienci Plusha mogą wybierać wśród nowoczesnych smartfonów w ratach 0% obsługujących prawdziwe 5G w Plusie, takich jak Samsung Galaxy A32 5G czy realme 8 5G w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami realme Buds Q2 za 1 zł na start. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci wybierający abonament, jak i ofertę na kartę Plusha.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie www.plushbezlimitu.pl.

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8587-prezent-od-plusha-moze-zwalic-z-nog-na-swieta-az-100-gb-na-karte-i-w-abonamencie