Internet rabat na produkty Tefal w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: rabat na produkty Tefal w T-Mobile

Święta coraz bliżej, a Ty dalej gorączkowo zastanawiasz się nad prezentami pod choinkę? Szukasz praktycznego podarunku w korzystnej cenie, który będzie przydatny na co dzień? Mamy na to rozwiązanie – w ramach akcji „Happy Fridays” klienci indywidulani T-Mobile mogą odebrać 15-procentowy rabat na produkty marki Tefal i wybrać sposób ponad 400 urządzeń i akcesoriów domowych oraz kuchennych. Prezent można aktywować w aplikacji

„Mój T-Mobile” lub poprzez SMS w dniach 10-14 grudnia.

W czasie Świąt Bożego Narodzenia najważniejszy jest czas spędzany z bliskimi, ale zazwyczaj – zgodnie z tradycją – wręczamy sobie także prezenty, które mają wywołać pozytywne emocje. Jeśli wśród Twoich bliskich są fani programów kulinarnych, poszukiwacze domowych gadżetów lub osoby po prostu lubiące porządek w domu, to z pewnością znajdziesz dla nich odpowiedni podarunek w ramach naszej kolejnej

akcji „Happy Fridays”. Tym razem przygotowaliśmy 15% rabatu na ponad 400 produktów Tefal, aby każdy wyszukał coś odpowiedniego dla siebie i bliskich, ale wybór idealnego prezentu pozostawiamy w rękach naszych klientów.

Złap swój prezent przed Świętami!

Bonus uprawniający do 15-procentowego rabatu na wybrane produkty marki Tefal nasi klienci mogą odebrać od 10 do 14 grudnia w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści „HF” na numer 80800. Po zalogowaniu w aplikacji – lub kliknięciu w link z SMS-a – użytkownik zostanie przekierowany na stronę, gdzie może zrealizować kod rabatowy. Będzie mógł z niego skorzystać także w sklepie stacjonarnym. Realizacja zamówienia złożonego online zostanie wykonana w ciągu 3 dni roboczych, a na terenie Polski obowiązuje też darmowa dostawa. Maksymalna wartość zakupów może wynosić 3000 zł. Rabatem nie są objęte produkty z akcji „Tefal Prezentownik Świąteczny” oraz promocje z produktami za 1zł.

Zniżkę można wykorzystać aż do 21 grudnia, czyli idealnie przed świętami i sprawić miły prezent pod choinkę bliskiej osobie.

Z promocji mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (Rodzina, T, T DATA), jak i użytkownicy usług na kartę (GO!, Frii, Hot lub Happy) i MIX (Frii Mix).

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie:https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/12/zlap-swoja-okazje-pod-choinke-i-odbierz-15-rabatu-na-wybrane-produkty-tefal-w-t-mobile.html