Internet rusza kampania mix boxów T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet Startuje kampania mistrzowskich MIX BOX-ów od T-Mobile

Urodziny, Dzień Dziecka, a może zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej? Każda okazja jest dobra, by wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Dla tych, którzy szukają pomysłu na prezent dla najmłodszych, od 6 maja w ofercie mamy coś, co z pewnością przypadnie do gustu młodym fanom sportu – mistrzowski MIX BOX ze sportowymi gadżetami. Dziś z kolei rozpoczynamy kampanię reklamową poświęcona właśnie tym zestawom. Spoty będą emitowane w telewizji i internecie.

Okazji do obdarowania najmłodszych w najbliższym czasie nie zabraknie. Jak więc sprawić, aby wybrany przez nas prezent przypadł dziecku do gustu i został zapamiętany na długo? Na to pytanie istnieje pewnie wiele odpowiedzi, my jednak mamy dla naszych klientów konkretną propozycję, która z pewnością spotka się z uznaniem dzieci i młodzieży lubiących uprawiać sport i z wypiekami na twarzy oczekujących czerwcowych rozgrywek w ramach Euro 2021 – Mistrzowski MIX BOX. Prezent ten to nie tylko radość dla najmłodszych, ale również świetne rozwiązanie dla dorosłych – ładnie opakowany i gotowy do wręczenia prezent. O tym właśnie mówimy w naszej najnowszej kampanii reklamowej tej właśnie oferty.

W nowym spocie widzimy spotkanie urodzinowe małego chłopca, któremu wujkowie wręczają różne podarunki, jednocześnie konkurując między sobą o miano ulubionego wujka. Chłopiec dziękuje za pierwsze dwa prezenty, które przyjmie bez większych emocji. Dopiero prezent, jakim jest MIX BOX od T‑Mobile, wywołuje ogromny uśmiech na twarzy dziecka. Z takim podarunkiem wujek numer 3 jest od razu na wygranej pozycji.

Mistrzowskie MIX BOX-y

W sprzedaży dostępne są już dwa nowe, mistrzowskie MIX BOX-y skierowane głownie do fanów sportu. W obu zestawach klienci znajdą smartfon Samsung A02s za symboliczną złotówkę w ofercie MIX 50 oraz jeden z gadżetów – piłkę mistrzów z logo reprezentacji Polski lub opaskę smartband Samsung Galaxy Fit2. Dzięki nim aktywność fizyczna może stać się przyjemniejsza – tak jak dla bohatera nowego spotu, który od razu po otrzymaniu podarunku rozgrywa nią mecz z kolegami. To idealne zestawy dla młodych mistrzów sportu.

Użytkownicy w pakiecie od T‑Mobile otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS‑y i MMS‑y do wszystkich, paczkę 9 GB internetu oraz Supernet Video DVD. Dzięki temu śledzenie na bieżąco rozgrywek EURO 2021 będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ usługa ta umożliwia oglądanie wideo bez zużycia posiadanego pakietu danych, na takich serwisach jak np. TVP Sport czy Vod.pl.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/oferta-mix.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/05/startuje-kampania-mistrzowskich-mix-box-ow-od-t-mobile.html