Internet serial Rafi w Polsat Box Go

Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza już 6 października będzie miał premierę w Polsat Box Go. To pełna humoru i magii historia lekkoducha imieniem Rafi (Paweł Domagała), który w wyniku niespodziewanych wydarzeń podejmuje wyzwanie, by stać się lepszym człowiekiem. Pomaga mu w tym ironiczna, błyskotliwa wysłanniczka z zaświatów – Krystyna (Danuta Stenka).
Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat.
Film z planu serialu TU
Zdjęcia z planu TU
Wybitni aktorzy, magia, lekkość i humor
„Rafi” to serial metafizyczno-obyczajowy z wybitnymi aktorami i dialogami pełnymi humoru. To także opowieść o zmianie, która daje nadzieję. Taka, po której widz poczuje się dobrze, świat będzie wydawał się odrobinę lepszy, a życie łatwiejsze do zniesienia.

– Mam nadzieję, że ten serial da widzom dużo radości, nadziei i inspiracji do życia – zdradza w zapowiedzi filmowej Paweł Domagała, pomysłodawca i odtwórca głównej roli w serialu.
Reżyserem „Rafiego” jest Bartosz Prokopowicz („Szczęścia chodzą parami”, „Chemia”), a w obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki i Tomasz Schuchardt.
Pomysłodawcami produkcji są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem  wykonawczym jest firma TFP.
Piosenka „Rafi” oficjalnym utworem serialu
Utwór „Rafi” –  z najnowszej płyty Pawła Domagały pt. „Narnia” powstał specjalnie na potrzeby serialu. Autorem tekstu piosenki jest Paweł Domagała, a muzykę skomponował wspólnie z Łukaszem Borowieckim.
Piosenka „Rafi” jeszcze przed premierą serialu zdobyła dużą popularność – teledysk w samym tylko serwisie YouTube obejrzało już ponad 1,1 mln użytkowników.

źródło: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/nowy-serial-rafi-magiczna-historia-zyciowej-przemianie-z-pawlem-domagala-danuta-stenka#