Internet mistrzowska oferta Plusa

internet prędkość

internet prędkość

Internet mistrzowska oferta Plusa

Plus wprowadza nową Mistrzowską Ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Od 17 sierpnia klienci mogą nabyć dwa abonamenty w cenie jednego i dwa smartfony w cenie jednego. Wszystko to przy okazji Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, 25-lecia wspierania polskiej siatkówki i zbliżającego się początku roku szkolnego.

Obie promocje: abonamentową i sprzętową można łączyć – można mieć i dwa abonamenty w cenie jednego, i dwa smartfony w cenie jednego. Dzięki temu Mistrzowska Oferta to idealna propozycja m.in. na czas zwiększonych wydatków związanych z powrotem do szkoły.

Cały czas trwa także promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”. Dodatkowo w Plusie można kupić smartfony marki Samsung w niższych cenach.

Niespodzianki od Plusa:

Dwa abonamenty w cenie jednego dla klientów indywidualnych i dla firm.
Dwa smartfony w cenie jednego dla klientów indywidualnych i dla firm.
Możliwość łączenia promocji abonamentowej i sprzętowej – dwóch abonamentów i dwóch smartfonów w cenie jednego.
Trwająca promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”.
Smartfony marki Samsung w niższych cenach.

Oferta dla klientów indywidualnych

Wielkimi krokami zbliża się powrót do szkoły, a wraz z nim czas zwiększonych wydatków. Z pomocą przychodzi Mistrzowska Oferta Plusa z dwoma abonamentami w cenie jednego za 59 zł lub 69 zł miesięcznie.

Mistrzowska Oferta za 69 zł miesięcznie

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę za 69 zł miesięcznie otrzyma dwa abonamenty z pakietem 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i
MMS-y, a na dodatek dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Z oferty za 69 zł miesięcznie mogą skorzystać wszyscy nowi klienci Plusa, osoby przechodzące do Plusa z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty Plusa na kartę czy MIX. Mogą ją dokupić także obecni abonenci Plusa.

Mistrzowska Oferta za 59 zł miesięcznie

Dla obecnych klientów Plus przygotował także Mistrzowską Ofertę w cenie 59 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymują oni dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Plus daje również dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

Mistrzowska Oferta za 59 zł/mies. została przygotowana dla klientów Plusa, którzy równocześnie kupią albo przedłużą inny abonament głosowy za min. 39 zł/mies. lub Internet (mobilny/światłowodowy) za min. 19 zł/mies.

Z Mistrzowskiej Oferty za 59 zł/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy równocześnie kupią lub przedłużą usługę Polsat Box za min. 20 zł/mies.

Oferta dla firm

Plus przygotował również Mistrzowską Ofertę dla firm, czyli dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie lub 59 zł + VAT miesięcznie.

Dwa abonamenty w cenie jednego to świetna okazja do oszczędności w firmowych budżetach, dlatego z Mistrzowskiej Oferty Plusa mogą skorzystać także przedsiębiorcy.

Mistrzowska Oferta za 59 zł + VAT miesięcznie

Z oferty za 59 zł + VAT miesięcznie mogą skorzystać nowi klienci Plusa, wszyscy przenoszący numer do Plusa, a także osoby przechodzące z oferty MIX czy prepaid Plusa na abonament. Ofertę mogą dokupić także obecni abonenci Plusa. W Mistrzowskiej Ofercie za 59 zł + VAT miesięcznie znajdziemy dwa abonamenty w cenie jednego ze wspólnym pakietem 140 GB, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz Disney+ w prezencie na rok.

Mistrzowska Oferta za 49 zł + VAT miesięcznie

Dla tych, którzy są już klientami Plusa, operator przygotował także ofertę z dwoma abonamentami w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie. W tej cenie klienci otrzymują dwa abonamenty z 60 GB do wspólnego korzystania, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Mistrzowską Ofertę dla przedsiębiorców za 49 zł + VAT miesięcznie mogą wybrać osoby, które jednocześnie kupią albo przedłużą wybrany abonament głosowy za min. 49 zł + VAT/mies. lub Internet (mobilny/światłowodowy) za min. 15,44 zł + VAT/mies.

Z Mistrzowskiej Oferty za 49 zł + VAT/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy kupią albo przedłużą abonament Polsat Box za min. 16,26 zł + VAT/mies.

To nie wszystkie mistrzowskie niespodzianki, które przygotował Plus.

Dwa smartfony w cenie jednego

Plus wychodzi naprzeciw nie tylko potrzebom abonamentowym, ale także sprzętowym i wraca z atrakcyjną ofertą z dwoma smartfonami w cenie jednego, dzięki której można zaoszczędzić jeszcze więcej. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.

Zakup dwóch smartfonów w cenie jednego można połączyć z abonamentową Mistrzowską Ofertą.

Cena zestawu Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm wyniesie łącznie 1599,04 złotych (+ VAT) – 1 zł na start
(+ VAT) oraz 12 rat po 133,17 zł (+ VAT)/mies. Duet Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB dostępny jest za 1 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 149,83 zł (+ VAT)/mies. – całkowity koszt zakupu wyniesie 1798,96 zł (+ VAT).

Smartfony Samsung nawet do 600 złotych taniej i słuchawki bezprzewodowe w prezencie

Początek roku szkolnego może być jeszcze lepszy dzięki ciekawej okazji dla fanów urządzeń marki Samsung. Plus oferuje niższe ceny smartfonów Samsung Galaxy Z Fold 5 5G oraz Samsung Galaxy Z Flip 5 5G dla klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki temu klienci będą mogli zaoszczędzić nawet do 600 złotych. Całkowity koszt zakupu:

Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 8/256GB wyniesie 5199 złotych (+ VAT) – 499 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 391,65 zł (+ VAT)/mies. (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5599 zł (+ VAT)),
Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 12/256GB wyniesie 8199 złotych (+ VAT) – 799 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 616,66 zł (+ VAT)/mies. (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł (+ VAT)).

Decydując się na zakup Samsung Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5 do 3 września można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie. Wystarczy aktywować smartfon do 10 września oraz do 17 września wypełnić specjalny formularz dostępny w aplikacji Samsung Members.

Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Z okazji 25-lecia wspierania polskiej siatkówki przez Plusa cały czas trwa także promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”. Klienci Plusa mogą odebrać 25 dodatkowych gigabajtów Internetu za każdy wygrany przez polskie reprezentacje mecz w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn. Więcej informacji o promocji można znaleźć tutaj.

Najszybsze 5G w Polsce

Każdy z abonamentów z nowej Mistrzowskiej Oferty Plusa zapewnia dostęp do najszybszego w Polsce 5G. Plus nieustannie umacnia pozycję lidera technologii 5G. W czerwcu uruchomił 5G Ultra – najszybsze 5G w Polsce, tak szybkie jak światłowód. W zasięgu 5G Ultra jest ponad 4,2 miliona mieszkańców Polski w 171 miejscowościach. 5G od Plusa „od zawsze” wygrywa rankingi Internetu 5G publikowane przez SpeedTest.pl. Od dwóch kwartałów operator dominuje także w rankingu Internetu mobilnego SpeedTest.pl – 5G, 4G i 3G.

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8835-mistrzowska-oferta-plusa-dwa-abonamenty-w-cenie-jednego-i-dwa-smartfony-w-cenie-jednego