Internet T-Mobile dostęp do onet premium

Dostęp do artykułów premium, podcastów czy programów wideo w prezencie przez 12 miesięcy? Tak, to jest to możliwe w T-Mobile! Teraz klienci abonamentowi mają łatwy dostęp do pakietu Onet Premium T-Mobile i mogą skorzystać z treści premium od kilkudziesięciu wydawców z Polski i ze świata nawet przez rok bez dodatkowych opłat.
Onet Premium T-Mobile to usługa zapewniająca subskrybentom nielimitowany dostęp do artykułów, podcastów oraz programów wideo od wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych wydawców takich jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcję Onetu, dostęp do wydań PDF tygodników i magazynów, do aplikacji Onet Audio z podcastami oraz platformy Newsweek Learning English. Jak więc będąc klientem T-Mobile skorzystać z dostępu do tych usług premium?

Onet Premium T-Mobile na 2 sposoby
Zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile, którzy przy zakupie nowej lub przedłużaniu trwającej umowy na usługi głosowe skorzystają ze specjalnej oferty dostępnej w sprzedaży online lub aplikacji „Mój T-Mobile”, otrzymają SMS-em kod do serwisu Onet Premium T-Mobile na 12 miesięcy. Kody dostępowy należy aktywować na specjalnie stworzonej do tej promocji stronie, zgodnie z instrukcją.

T-Mobile wraz z Onet Premium przygotowali również niespodziankę dla użytkowników aplikacji „Mój T-Mobile” i do 30.10.2023 r. lub do wyczerpania zapasów udostępnili do pobrania kod do usługi Onet Premium T-Mobile na 6 miesięcy. Liczba kodów jest ograniczona, a po okresie promocyjnym dostęp nie przedłuży się automatycznie.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest tutaj: https://www.t-mobile.pl/c/magentarozrywka/rozrywkauwolniona?onet

źródło: /dla-mediow/articles/PL/informacja-prasowa/2023/10/dostep-do-onet-premium-t-mobile-w-prezencie-przez-12-miesiecy