Internet usługa bezpieczna rodzina bezpłatnie dla klientów T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: usługa bezpieczna rodzina bezpłatnie dla klientów T-Mobile

Czy wiesz, jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w trakcie ferii? Każdy rodzic ma na to swoje sposoby, my zaś chcemy ułatwić całej rodzinie beztroski odpoczynek w trakcie zimowej przerwy od zajęć szkolnych. Dlatego przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę i w ramach najnowszej odsłony Happy Fridays nasi klienci indywidualni otrzymają dostęp do usługi „Bezpieczna Rodzina” bez limitów na 30 dni zupełnie za darmo. Prezent będzie dostępny w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 14 do 18 stycznia.

Ferie zimowe to okres, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci.

Już w najbliższy weekend wolnym czasem będą mogli się cieszyć uczniowie województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Niezależnie od tego, czy planujecie dalsze wycieczki, czy dla swoich pociech będziecie szukać atrakcji w rodzinnym mieście, zawsze warto mieć pewność, że dziecko jest w tym czasie bezpieczne. Aby móc w pełni cieszyć się feriami, warto wykorzystać rozwiązania, które ułatwią nam nieco opiekę nad synem lub córką. W najnowszej odsłonie Happy Fridays dajemy naszym klientom indywidualnym możliwość korzystania z praktycznej i bardzo intuicyjnej aplikacji „Bezpieczna Rodzina”. Dzięki niej bez problemu można ustalić aktualną lokalizację swojego dziecka. Pomoże ono też zapewnić ochronę w internecie, dzięki ustaleniu limitów korzystania np. z YouTube’a oraz możliwości blokowania nieodpowiednich do jego wieku treści.

Usługa, która zapewnia spokój całej rodzinie

Decydując się na aktywację usługi „Bezpieczna Rodzina” na 30 dni za darmo, klienci otrzymują możliwość lokalizowania dowolnej liczby telefonów swoich bliskich, nielimitowaną lokalizację na żądanie, ustawienia nielimitowanej liczby stref lokalizacyjnych i dostęp do historii lokalizacji, a także możliwość korzystania z opcji „Ochrony w sieci”. Po zakończeniu darmowego okresu, koszt usługi będzie wynosić 6,15 zł za 7 dni.

Jak aktywować usługę?

Między 14 a 18 stycznia wystarczy zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i kliknąć w link przekierowujący do oferty promocyjnej. Z rozwiązania mogą skorzystać zarówno nasi klienci abonamentowi, jak i osoby posiadające ofertę MIX lub na kartę. Promocja obejmuje nowych użytkowników usługi oraz osoby, które mają aktywowany pakiet „Standard”.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

źródlo: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/01/usluga-bezpieczna-rodzina-w-wersji-bez-limitow.html