Internet usługa gdzie jest dziecko w T-Mobile bezpłatny 30 dniowy dostęp

internet prędkość

internet prędkość

Internet: usługa gdzie jest dziecko w T-Mobile bezpłatny 30 dniowy dostęp

Odbierz bezpłatny 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko” od T-Mobile

Jesteśmy na półmetku wakacji, które wielu osobom dostarczają okazji do bliższych lub dalszych wojaży. W tłumie na festiwalu, wśród parawanów na plaży czy w lesie na kempingu łatwo stracić z oczu naszych bliskich. Dlatego w T-Mobile dajemy naszym użytkownikom superMOC, dzięki której staną się rodzinnymi strażnikami bezpieczeństwa.

W ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy dla nich bezpłatny, 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko”, dzięki której będą mogli szybko zlokalizować zarówno najmłodszych, jak i starszych członków rodziny. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” od 30 lipca do 1 sierpnia.

Półkolonie, festyny, festiwale, place zabaw, miejskie parki wodne – to tylko nielicznie miejsca, gdzie zarówno młodzież, jak i dorośli chętnie spędzają wakacyjny czas.

Kiedy przez kilka godzin nie można skontaktować się telefonicznie z bliską osobą, trudno zorientować się, czy np. nasza pociecha przebywa jeszcze w danym miejscu, czy wybrała się z przyjaciółmi na lody. W takich sytuacjach szczególnie mocno uruchamia się wyobraźnia stroskanego rodzica. Dlatego w ramach „Happy Fridays” klienci indywidualni

T-Mobile będą mogli aktywować usługę „Gdzie Jest Dziecko” i mieć spokojniejszą głowę przez kolejny letni miesiąc. Dzięki temu użytkownicy zyskają możliwość bezpłatnego korzystania z usług lokalizacyjnych oraz dostępu do nielimitowanej liczby lokalizacji telefonów swoich bliskich. Pozwoli im to także sprawdzać liczbę stref lokalizacyjnych i ich historię. Wyciszony telefon w plecaku dziecka lub w torebce żony nie będzie stanowił już powodów do rodzinnych nieporozumień.

Włącz promocyjną usługę i bądź spokojny o swoją pociechę

Aby aktywować darmowy, 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko”, należy zalogować się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia do aplikacji „Mój T-Mobile i tam wybrać bonus. Po upływie 30 dni, jeśli klient nie zrezygnuje z pakietu promocyjnego, przedłuży się on automatycznie i zostanie pobrana opłata za 7-dniowy dostęp w wysokości 6,15 zł.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę, którzy nie korzystali z usługi „Gdzie Jest Dziecko” i obecnych użytkowników „Pakietu Cyklicznego Standard”.

Dezaktywacja usługi możliwa jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomość SMS o treści „GJDP ANULUJ” pod numer 8082. Można tego dokonać także bezpośrednio w usłudze lub wysyłając informację na adres e-mail: [email protected].

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/07/odbierz-bezplatny-30-dniowy-dostep-do-uslugi-gdzie-jest-dziecko-od-t-mobile.html