Internet usługa rozrywka uwolniona w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: usługa rozrywka uwolniona w T-Mobile

Znajomy poleca świetny serial w HBO GO, ulubiony artysta wrzuca nowy album na Tidal Premium, a na kanale Eleven Sports do rywalizacji po letniej przerwie wracają kierowcy Formuły 1? Mnogość ofert rozrywkowych potrafi zachwycić, jednak każda kolejna subskrypcja to dodatkowy koszt. A gdyby tak co miesiąc móc uruchomić inny serwis streamingowy, ale w jednej niezmiennej cenie? Brzmi ciekawie? Dzięki nowej usłudze Rozrywka Uwolniona, będzie to możliwe! Takie rozwiązanie to zupełna nowość na rynku, a wszystko po to, aby dać klientom swobodę oglądania, słuchania i czytania według własnego uznania.

I to nawet na dwa lata w prezencie w taryfach 5G!

Nasze zainteresowania i sposoby spędzania czasu wolnego często się zmieniają – raz wolimy poświęcić pół godziny na odcinek ulubionego serialu, innym razem wolimy oddać się lekturze długiego audiobooka. Od teraz nie trzeba będzie mieć już kilku abonamentów na różnych platformach, aby zwinnie przemierzać głębiny różnorodnych usług audiowizualnych. „Rozrywka uwolniona” od

T-Mobile to jedyna na rynku oferta, która umożliwia raz na 30 dni zmianę serwisu streamingowego, przy czym cena pozostaje przez cały czas trwania umowy niezmienna. Usługa obejmuje szeroką gamę platform online, dzięki którym użytkownik będzie mieć dostęp zarówno do telewizji, streamingu wideo z ulubionymi serialami i filmami, ebooków, jak i najlepszej muzyki. Na naszej liście znajdują się: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports, a wkrótce ta lista zostanie poszerzona o nowe serwisy. Wybór innego serwisu będzie bardzo prosty – będzie można tego dokonać za pomocą aplikacji „Mój T-Mobile”.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie jedną usługę łączącą kilka opcji. To oferta dla tych, którzy ciągle poszukują nowości – zarówno muzycznych czy książkowych, lubią być na bieżąco z popularnymi produkcjami filmowymi oraz ważnymi wydarzeniami sportowymi.

Nowej ofercie towarzyszy szeroko zakrojona kampania promocyjna prowadzona w telewizji, kinie i internecie (w tym w mediach społecznościowych) oraz w sieci sprzedaży T-Mobile w całej Polsce. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis, a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Nawet dwa lata w prezencie w taryfach 5G

Wraz z nową ofertą odświeżamy również taryfy 5G, w ramach których użytkownicy mogą otrzymać dostęp do usługi Rozrywka Uwolniona w prezencie. W zależności od wybranej taryfy klient będzie mógł surfować po wybranych serwisach bez opłat:

przez pół roku jeśli zdecyduje się na pakiet M+,
przez rok przy wyborze taryfy L+,
nawet przez dwa lata, jeśli wybierze pakiet XL+.

Po bezpłatnym okresie można wyłączyć serwis lub kontynuować jego używanie za jedyne 20 zł miesięcznie. Ponadto, jeśli danego dnia użytkownik zakupi więcej niż jedną umowę lub aneks do umowy, to może liczyć na jeszcze więcej miesięcy usługi w prezencie.

Jeszcze więcej GB w ofertach 5G i specjalne rabaty na urządzenia

To nie koniec dobrych wieści, jakie przygotowaliśmy dla klientów T-Mobile. Wiemy, jak bardzo nasi użytkownicy lubią paczki internetowe, dlatego mamy dla nich specjalną okazję. Korzystając z naszej nowej oferty można otrzymać nawet do 200 GB internetu. W ofercie M+ 5G klient zyskuje 80 GB w pełnej prędkości L+ 5G – 150 GB, zaś w XL+ 5G – aż 200 GB.

Ponadto, aby jeszcze wygodniej móc spędzać czas z rozrywką online, warto zastanowić się nad nowym smartfonem w korzystnej cenie. Wybierając abonament z urządzeniem w elastycznych ratach 0%można uzyskać dodatkowe rabaty– od 100 do nawet 700 zł.

Szczegółowy regulamin oferty „Rozrywka Uwolniona” jest dostępny na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rozrywka-uwolniona-oferta.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/t-mobile-uwalnia-rozrywke—co-miesiac-zmieniasz-serwis-streamingowy-bezplatnie-nawet-na-dwa-lata.html