Internet w T-Mobile gratis słuchawki przy zakupie smartfona

internet prędkość

internet prędkość

Internet: w T-Mobile gratis słuchawki przy zakupie smartfona

Jeśli z pierwszymi opadającymi liśćmi z drzew, znacząco spadła również wydajność naszego smartfona, być może to już czas, by wymienić go na nowy. Dla wszystkich osób planujących zakup nowego urządzenia przygotowaliśmy więc jesienną promocję. Klienci, którzy wybiorą dowolny telefon realme w T-Mobile, otrzymają w prezencie słuchawki Buds Q2 tego samego producenta. Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na model realme GT Master Edition 5G, dodatkowo mogą zgarnąć rabat w wysokości 200 zł. Promocja trwa do 4 października.

Odkrywanie jesiennych uroków staje się przyjemniejsze, jeśli np. zdjęciami pierwszych zebranych kasztanów i malowniczych koron drzew możemy podzielić się z bliskimi. W tym celu dobrze mieć ze sobą smartfon ze dobrej jakości aparatem i zapasem pamięci na wrześniowe i październikowe kadry. Dlatego nasi klienci indywidualni mogą liczyć na jesienną promocję na urządzenia realme, a długie przechadzki po parku urozmaicać sobie ulubioną muzyką czy wciągającym kryminałem dzięki słuchawkom w prezencie.

Zestaw kompletny

Trudno przy tym o lepszy wybór sprzętu towarzyszącego w październikowych spacerach niż jedna z najgłośniejszych, najlepiej przyjętych premier tej jesieni – realme GT Master Edition 5G. Smartfon, który niedawno pojawił się na rynku, oferuje technologię szybkiego ładowania 65 W, dzięki czemu użytkownik zdąży błyskawicznie podładować go przed wyjściem. Wydajną obsługę zapewnia zaś procesor Qualcomm Snapdragon 778 5G, a gdy promienie jesiennego słońca padną na ekran – wyraźny obraz zagwarantuje wyświetlacz AMOLED.

Dodatkowo użytkownicy znajdą w urządzeniu potrójny zestaw aparatów tylnych z obiektywem głównym 64 MP, a także aparat selfie 32 MP. A kiedy wrócą do domu, by skomponować jesienne kolaże i animacje z wykonanych zdjęć, ich płynny odbiór umożliwi częstotliwość odświeżania ekranu na wysokim poziomie 120 Hz. Za taki komplet funkcjonalności, w wersji urządzenia 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, nasi klienci zapłacą 1299 zł po przecenie z 1499 zł w przypadku wyboru planu taryfowego M+, oferującego dostęp do sieci 5G.

Dodatkowo w prezencie otrzymają słuchawki bezprzewodowe realme Buds Q2, pozwalające na 5 godzin pracy lub nawet do 20 godzin razem z etui ładującym. Zapewniają one ich posiadaczom świetne brzmienie za sprawą 10-milimetrowych przetworników, a także wygodną obsługę dotykową, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli wyciągać smartfona z kieszeni, żeby np. odebrać połączenie.

Wybierz swój zestaw i model płatności

Promocja trwa do 4 października 2021 r. Słuchawki można otrzymać w prezencie, wybierając dowolny model smartfona realme dostępny w naszej ofercie. Warto się jednak pospieszyć, akcja promocyjna trwa bowiem do wyczerpania zapasów. Oferta obowiązuje przy podpisywaniu nowej umowy, jak również jako aneks do obecnie obowiązującej. Telefony można także zakupić bez umowy, na raty 0% lub dokonując pełnej płatności od razu.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/tej-jesieni-postaw-na-dobre-brzmienie-kup-smartfon-realme-w-t-mobile-i-zgarnij-sluchawki-bezprzewodowe.html