Internet zestaw telefon z zegarkiem w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet: zestaw telefon z zegarkiem w T-Mobile

Choć wakacje już za nami, w T-Mobile postanowiliśmy podnieść temperaturę – wszystko za sprawą gorących ofert, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Już 14 września rusza kolejna edycja MEGA TYGODNIA, w ramach której tym razem przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na smartfony marki Samsung. Teraz można zakupić je w zestawie ze smartwatchem, a na całość otrzymać rabat nawet do 700 zł.

MEGA TYDZIEŃ w T-Mobile to comiesięczna akcja, w której nasi klienci indywidualni mogą liczyć na korzystne rabaty na urządzenia wybranego producentów smartfonów. W najnowszej odsłonie MEGA TYGDNIA, między 14 a 23 września, użytkownicy będą mogli zakupić jeden z dwóch smartfonów marki Samsung –Galaxy A52S 5G lub Galaxy S20 FE – w komplecie ze smartwatchem tej samej marki na wyjątkowo korzystnych warunkach. To doskonała okazja dla wszystkich osób poszukujących smartfonów z dobrym, AMOLED-owym ekranem i solidnym, wydajnym procesorem Qualcomm Snapdragon oraz tych, którzy chcą aktywnie funkcjonować z inteligentnym zegarkiem.

Postaw na wysoką jakość obrazu

Oprócz wyświetlaczy stworzonych w technologii AMOLED, dzięki którym obraz będzie czytelny nawet w ostrym słońcu, w znajdujących się w ofercie smartfonach użytkownicy mogą spodziewać się wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu. W modelach A52S 5G oraz S20 FE jest to zaś 120 Hz – takie wartości dodatkowo poprawiają płynność wyświetlanych treści. Co więcej, urządzenia i A52S 5G posiadają klasę odporności na wodę i pył na poziomie IP67, zaś dla Samsunga S20 FE jest to IP68, a wszystkie te parametry sprawiają, że

telefony świetnie sprawdzą się np. podczas jesiennych spacerów, wyjazdów czy treningów outdoorowych, niezależnie od warunków pogodowych. A gdy podczas joggingu użytkownik trafi do wyjątkowo malowniczego zakątka parku, zawsze mogą przydać się doskonałe aparaty.

Równie przydatnym akcesorium podczas aktywnego spędzania czasu będzie smartwatch od Samsunga. W ramach oferty do wyboru są modele Galaxy Watch 4 Classic oraz Galaxy Watch 4 – oba z ekranami AMOLED, doskonale spisującymi się na świeżym powietrzu. Inteligentne zegarki dostępne są w dwóch różnych rozmiarach w przypadku każdego z modeli, a dodatkowo w wariantach Bluetooth lub LTE do wyboru.

Wybierz swój zestaw i złap MEGA rabat

Wybierając telefon wraz z zegarkiem, klienci mogą liczyć na zniżkę w wysokości nawet 700 zł. I tak – osoby, które zdecydują się na smartfon Samsung Galaxy S20 FE w komplecie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 mm LTE, zapłacą 3989 zł zamiast 4498 zł, czyli o 509 zł mniej.

Analogiczny upust przygotowaliśmy dla użytkowników, którzy do smartfona S20 FE dobiorą mniejszy wariant smartwatcha, czyli Galaxy Watch 4 Classic 42 mm LTE. W tym wypadku cena wyniesie 3839 zł po obniżce z 4348 zł, co również oznacza 509-złotowy upust. A to jeszcze nie koniec rabatów – w obu przypadkach kupujący mogą liczyć bowiem także na 200 zł zniżki w ramach wybranej taryfy M+, łącznie płacąc ok. 700 zł mniej.

Urządzenia będą dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, czyli zarówno w salonach stacjonarnych, jak i online. Oferta jest skierowana do naszych klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu, którzy podpiszą nową umowę. Osoby, które zdecydują się na promocyjny zakup, mogą skorzystać z opcji raty 0% za sprzęt.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji MEGA TYDZIEŃ można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/mega-tydzien.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/09/mega-tydzien-w-t-mobile-wybierz-smartfon-samsung-ze-smartwatchem-i-zgarnij-rabat-do-700-zl.html