Internet zniżka fotopuzzle w T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet zniżka fotopuzzle w T-Mobile

Stwórz swoje fotopuzzle na Happy Fridays

Ważne i radosne momenty często uwieczniamy na zdjęciach. Dla tych, którzy chcieliby je częściej odtwarzać – i w ten sposób wracać do ważnych wspomnień – mamy specjalny prezent w ramach Happy Fridays – zniżkę na Fotopuzzle CEWE, dzięki czemu każdy będzie mógł stworzyć swoje własne dzieło do składania. Prezent można aktywować od 7 do 9 maja w aplikacji „Mój T Mobile” lub poprzez SMS.

Robienie wielu zdjęć przy ważnych okazjach (i nie tylko) stało się naszą codziennością – nie ogranicza nas już klisza, ani dostęp do dobrego sprzętu. Ich mnogość powoduje, że nierzadko giną one w czeluściach albumów w smartfonie lub na komputerze. Ale jest świetny sposób na to, by w łatwy i przyjemny sposób odtworzyć najlepsze wydarzenia z życia – pomocne w tym przypadku będę puzzle przygotowane z własnych fotografii. Już teraz z 10-złotowym rabatem nasi klienci indywidualni mogą stworzyć swoje autorskie Fotopuzzle CEWE. Są one także dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, np. z okazji Dnia Matki.

Złap swój kod rabatowy

Bonus można odebrać przez cały weekend – od 7 do 9 maja w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Użytkownik otrzyma bezpośredni link przekierowujący do sklepu CEWE.pl, a po wpisaniu otrzymanego kodu rabatowego będzie mógł dokonać zakupu w obniżonej cenie. Swoje fotopuzzle będzie można stworzyć aż do 16 maja.

Bonus jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

zrodlo: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/05/stworz-swoje-fotopuzzle-na-happy-fridays.html