Internet zniżka na dwa przejazdy Uber od T-Mobile

Spotkanie biznesowe w centrum miasta, wieczorne wyjście ze znajomymi czy niespodziewane zaproszenie na urodziny – w wielu sytuacjach potrzebujemy szybko dotrzeć do konkretnego celu. Dla tych, którzy nie posiadają własnego auta lub chcą sobie oszczędzić stresu z poszukiwaniem miejsc parkingowych, przygotowaliśmy do 30% zniżki na dwa przejazdy z Uber Comfort. Kod rabatowy dostępny jest do 13 września w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Gdy zależy nam na czasie i wygodzie w przemieszczaniu się po mieście, często korzystamy z aplikacji, które pozwalają sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do wybranego punktu dzięki rozległej sieci pojazdów i kierowców. Jedną z najpopularniejszych jest Uber, który jest licencjonowanym pośrednikiem przy przewozie osób, współpracującym z partnerami posiadającymi licencję taksówkarską w 19 lokalizacjach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu czy Trójmieście. Teraz dzięki unikalnemu kodowi rabatowemu, klienci T-Mobile mogą jeszcze taniej przemieścić się w określone miejsce, bowiem mamy dla nich do 30% zniżki na dwa przejazdy.

Aż do -30% na 2 przejazdy z Uber Comfort
Jak skorzystać z tańszych przejazdów?

Aby odebrać bonus, należy do 13 września odebrać kod zniżkowy w aplikacji „Mój T-Mobile” i wykorzystać go także najpóźniej do tego dnia. Unikalny kod rabatowy uprawnia do obniżenia ceny dwóch przejazdów pasażerskich z Uber Comfort, zamówionych w aplikacji mobilnej Uber, do 30%, ale nie więcej niż o 12 zł za pojedynczy przejazd. Kod nie łączy się z innymi kodami promocyjnymi. Może zostać wykorzystany zarówno przez abonentów, którzy posiadają już konto w aplikacji Uber, jak i tych, którzy nie posiadają jeszcze konta i nie korzystali z zamawiania przejazdów.

Aby dodać kod w aplikacji Uber, należy:

Otworzyć aplikację;
Wybrać „Konto” w dolnej części ekranu;
Otworzyć zakładkę „Portfel”, a następnie na samym dole wybrać przycisk „dodaj kod promocyjny”;
Wpisać kod i cieszyć się tańszymi przejazdami!

Oferta jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/articles/informacja-prasowa/2023/09/odbierz-do-30proc-znizki-na-dwa-przejazdy-w-aplikacji-uber-od-t-mobile