Internet zniżka na odzież reprezentacji Polski dla klientów T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet zniżka na odzież reprezentacji Polski dla klientów T-Mobile

3, 2, 1… tak, to już dzisiaj! 1 czerwca odbędzie się towarzyski mecz reprezentacji Polski piłki nożnej, który rozpocznie miesiąc pełny piłkarskich emocji. Biało-Czerwoni zmierzą się najpierw w towarzyskich spotkaniach z Rosją i Islandią, a już 14 czerwca rozpoczną swoją przygodę z EURO 2021. Polskie barwy narodowe z pewnością pojawią nie tylko na boisku, lecz także w domach klientów T-Mobile. Z 15-procentową zniżką w ramach Happy Fridays będą oni mogli zakupić bluzy, koszulki, spodenki i inne elementy garderoby reprezentacji w sklepie R- GOL.com. Bonus można zgarnąć od 2 do 7 czerwca włącznie.

Czerwiec rozpocznie się dla naszej drużyny narodowej od dwóch spotkań towarzyskich. Mecze z Rosją i Islandią będą stanowić solidną rozgrzewkę i okazję do poznania kondycji całej reprezentacji, na czele której znów stanie nasz ambasador Robert Lewandowski. Z kolei już na 14 czerwca zaplanowane jest pierwsze starcie Biało-Czerwonych ze Słowacją w ramach EURO 2021. Na tym emocje związane z Mistrzostwami Europy się zresztą nie skończą, 19 czerwca nasz zespół zmierzy się na murawie z Hiszpanią, natomiast 23 czerwca – ze Szwecją.

Choć do największych emocji w ramach Mistrzostw Europy 2021 trzeba poczekać jeszcze kilka dni, to na ofertowe atrakcje nie muszą już czekać klienci indywidualni T-Mobile. Od najbliższej środy 2 czerwca do poniedziałku 7 czerwca, będę oni mogli odebrać zniżkę 15% w ramach Happy Fridays na wysokiej jakości odzież ze sklepu R-GOL.com, w której kibicowanie polskiej reprezentacji będzie dawać jeszcze więcej satysfakcji.

Złap zniżkę i wybierz swój zestaw

Osoby zainteresowane bonusem mogą go odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie wiadomości SMS na bezpłatny numer 80800 o treści „HF”. Kod rabatowy dostępny jest do poniedziałku do końca dnia, natomiast zakupy na stronie https://www.r-gol.com/odziez-reprezentacji-polski zrobić można do czwartku, 10 czerwca. Prezent mogą odebrać zarówno użytkownicy abonamentowi T-Mobile (taryfy T, T DATA, Rodzina), jak i klienci oferty na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” zamieściliśmy na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/06/znizka-na-bluzy-i-koszulki-reprezentacji-polski-dla-klientow-t-mobile.html