Internet znizki na eobuwie i modivo od T-Mobile

internet prędkość

internet prędkość

Internet znizki na eobuwie i modivo od T-Mobile

Jesienne, modowe trendy oraz znacząca zmiana pogody sprawiają, że wielu z nas przymierza się właśnie do wymiany ubrań i obuwia. Dlatego też, aby nasi klienci indywidualni mogli się poczuć jeszcze bardziej stylowo, przygotowaliśmy dla nich 20% rabatu na nieprzecenione produkty z eobuwie.com.pl i modivo.pl. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em między 27 a 29 sierpnia.

Lato nieubłagalnie nas opuszcza, a za oknami coraz częściej obserwujemy jesienną aurę. To motywuje do nowych aranżacji w naszych szafach. Tradycyjnie przy takich zmianach pogody odświeżamy nasze garderoby, chcąc wprowadzić do nich nutę nowych, jesiennych trendów. Idealną ku temu okazją będą zakupy online, ponieważ w tym tygodniu w ramach „Happy Fridays” w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną zniżkę do popularnych serwisów z obuwiem i odzieżą.

Modne zakupy z T-Mobile

Od 27 do 29 sierpnia klienci indywidualni T-Mobile mogą odebrać kod uprawniający do 20% rabatu na nieprzecenione produkty dostępne na eobuwie.com.pl i modivo.pl, przy zamówieniu za minimum 200 zł. Bonus można aktywować w aplikacji „Mój T Mobile” lub poprzez SMS o treści „HF” wysłany na numer 80800.

Po odebraniu kodu użytkownik będzie mógł zrealizować zakupy na eobuwie.com.pl, modivo.pl lub w aplikacji mobilnej eobuwie.pl lub MODIVO – kod może zostać wykorzystany jednorazowo na wybranym portalu. Z rabatu można skorzystać do 30 sierpnia do końca dnia lub do wyczerpania puli produktów objętych promocją.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.