Ipla wprowadza płatność Blikiem na smart tv

speed testy

speed testy

Serwis rozrywki internetowej IPLA wprowadził do swojej aplikacji na systemy Android TV możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą BLIKA. Polski system płatności umożliwi użytkownikom IPLI szybki i wygodny zakup wybranych materiałów, jak np. filmu, pakietu czy wydarzenia sportowego udostępnianego na żywo.
IPLA jako pierwsza na rynku udostępniła swoim użytkownikom możliwość skorzystania z systemu płatności BLIK na urządzeniach Smart TV. Dzięki temu klienci korzystający z systemu Android TV, np. na telewizorach marek Sony, Philips, Sharp czy TCL oraz boxach Xiaomi mogą w prosty sposób zapłacić za treści.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy włączyć serwis IPLA na telewizorze, wybrać program lub film i przejść do zakupu. Następnie użytkownik musi wygenerować w swojej aplikacji bankowej kod BLIK i wprowadzić go do platformy Smart TV. Tak jak w przypadku płatności w internecie – transakcję należy zatwierdzić w swoim smartfonie. Wybrany materiał jest opłacony i gotowy do odtworzenia.

– Cyfrowy Polsat stawia na nowoczesne rozwiązania i cały czas rozwija serwis IPLA, zarówno pod względem programowym, funkcjonalnym, jak i dostępności na kolejnych urządzeniach. Wiemy, jak bardzo nasi użytkownicy cenią wygodę i prostotę obsługi, dlatego staramy się cały czas odpowiadać na ich potrzeby.

System BLIK to nowoczesna i szybka forma płatności oraz jeszcze więcej możliwości dokonywania zakupu treści dla naszych klientów – mówi Joanna Popowska, zastępca dyrektora ds. rozwoju usług online w Cyfrowym Polsacie.
– BLIK to szybkie i wygodne rozwiązanie, które z kwartału na kwartał zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Wdrożenie płatności przez serwis IPLA to kolejny przełom w rozwoju naszych usług. Od teraz użytkownicy mogą w prosty sposób płacić za filmy bezpośrednio na swoim telewizorze – mówi Magdalena Kubisa, dyrektor rozwoju biznesu Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.
Magia świąt z IPLĄ PREMIUM

Święta to czas, kiedy w końcu można zwolnić – odpocząć, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Idealną formą relaksu jest nadrobienie zaległości filmowo-serialowych. W tym celu doskonale sprawdzi się pakiet IPLA PREMIUM, który daje dostęp do ulubionych seriali oraz tysięcy polskich i zagranicznych filmów, w tym przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy czas gwiazdkowych propozycji, m.in. „Święta Thomasa Kinkade`a”,

„Renifer Niko ratuje Święta”, „Psi muszkieterowie ratują święta”, „Święta z pazurem”, „Złote święta”, „Listy do M. 2” czy „Listy do M. 3”. W pakiecie tym można również obejrzeć premierowe odcinki dostępnych wyłącznie w IPLI programów: „Love Island. Wyspa miłości USA”, czyli miłosnego show, w którym uczestnicy randkują i łączą się w pary, oraz „Wilq Superbohater” – animowanego serialu dla dorosłych, opartego na kultowej serii komiksów pod tym samym tytułem. Pakiet IPLA PREMIUM

umożliwia także oglądanie wszystkich treści bez reklam oraz pobieranie wybranych treści na smartfon lub tablet i oglądanie ich bez dostępu do Internetu, co przydaje się w podróży lub w miejscach ze słabym zasięgiem. Dostęp do IPLA PREMIUM w promocji na okres 30 dni można kupić za jedyne 15 zł.

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/ipla-wprowadza-innowacyjne-rozwiazanie-platnosci-blik-na-smart-tv#