Kampania Cyfrowego Polsatu telewizja dla starszych i młodszych

speed testy

speed testy

Cyfrowy Polsat rozpoczął emisję nowej kampanii zachęcającej do skorzystania z oferty telewizji satelitarnej lub internetowej, zapewniającej różnorodną rozrywkę dla całej rodziny. Na start pełna oferta programowa przez 30 dni bez opłat, a później możliwość wyboru pakietów już od 30 zł dla całej rodziny.

Oglądaj, tak jak chcesz bez względu na wiek

Ofertę telewizji satelitarnej i internetowej z pakietami już od 30 zł miesięcznie wspiera kampania w telewizji i Internecie, na którą składa się m.in. nowy spot reklamowy w dwóch wersjach (30” oraz 15”). Tym razem widzowie poznają seniorkę rodu, którą rodzina zainspiruje do zmiany telewizji. W roli głowy rodziny lubiany i ceniony za humor Jacek Braciak. Telewizja w Cyfrowym Polsacie dostępna jest dla każdego, bez względu na wiek, a na start operator zapewnia pełną ofertę programową przez miesiąc bez opłat.

Spot można obejrzeć TU.

Metryczka kampanii:
Kreacja – Agencja Grey Group
Produkcja – TFP Mariusz Matwiejczuk
Postprodukcja – wideo: Televizor; audio: Ztudio&Burza
Reżyser – Piotr Janowski
Media – TV, online
Dom mediowy – Vizeum
Wybierz telewizję, jakiej potrzebujesz

W ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV można wybierać pomiędzy 3 podstawowymi pakietami: Pakiet S – w cenie 20 zł/mies. oferuje 50 kanałów w telewizji satelitarnej oraz 56 w telewizji kablowej IPTV, Pakiet M – w cenie 30 zł/mies. zapewnia dostęp do 72 kanałów w telewizji satelitarnej lub 78 w telewizji kablowej IPTV oraz Pakiet L – w cenie 60 zł/mies., w którym znajdują się 124 kanały w telewizji satelitarnej lub 135 w telewizji kablowej IPTV. Każdy z zestawów można uzupełnić o Pakiety Premium: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa, HBO i HBO GO, Cinemax, FilmBox,

Dla dzieci czy Dla dorosłych.

W ofercie telewizji internetowej OTT z dekoderem EVOBOX STREAM dostępne są trzy pakiety podstawowe: Wygodny – 28 kanałów w cenie 20 zł/mies., Komfortowy – 45 kanałów w cenie 30 zł/mies. oraz Bogaty – 94 kanały w cenie 60 zł/mies. Do każdego z nich można w dowolnym momencie włączać pakiety dodatkowe na 30 dni. Do wyboru są pakiety sportowe: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Sport oraz filmowe: HBO i HBO GO, Filmbox Premium, Filmy i Seriale oraz Pakiet Dzieci i Pakiet Rozrywka.

źródło: https://grupapolsat.pl/pl/archive/start-nowej-kampanii-cyfrowego-polsatu-telewizja-dla-starszych-mlodszych#