List prezesa Play do klientów

speed testy
speed testy

Drodzy klienci,

nieoczekiwany wybuch epidemii COVID-19 wpływa na każdego z nas i na funkcjonowanie całego państwa, zmieniając sposób, w jaki żyjemy, komunikujemy się, uczymy i pracujemy.

Chciałbym Was zapewnić, że w Play jesteśmy świadomi tego, jak odpowiedzialne w tym trudnym czasie jest nasze zadanie, czyli zapewnianie Wam bezpiecznego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi.

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Stale monitorujemy rozwój sytuacji, żeby każdego dnia dawać Wam wsparcie. Od początku wybuchu epidemii wprowadziliśmy rozwiązania gwarantujące stały dostęp do usług.

Chcemy wspierać Was w różnych dziedzinach, m.in. w pracy, nauce czy rozrywce. Dlatego wprowadziliśmy bezpłatne pakiety internetowe, dostęp do kanałów telewizji PLAY NOW i platform edukacyjnych, wspomagających nowy, zdalny model nauczania.

Dostrzegamy rosnącą potrzebę działań na rzecz bezpieczeństwa w internecie, dlatego rozpoczęliśmy kampanię edukacyjną na ten temat i stworzyliśmy dedykowaną stronę www.ochronawplay.pl.

Dla tych z Was, którzy skończyli 65 lat, wprowadziliśmy specjalne udogodnienia – wydłużyliśmy termin płatności faktur oraz ważność kont w ofertach na kartę.

Zachęcamy Was do pozostania w domu. Możecie się z nami skontaktować zdalnie przez stronę www.play.pl, telefoniczną obsługę klienta lub aplikację Play24, z której skorzystało już ponad 5 milionów naszych Klientów. Stale rozszerzamy katalog usług, z których możecie skorzystać zdalnie. Wprowadziliśmy możliwość dostarczenia Wam do domu nowej karty SIM, nowego smartfonu, routera czy modemu naszej telewizji PLAY NOW.

W związku z zarządzeniami władz musieliśmy zamknąć salony w centrach handlowych. Wiemy, że w niektórych sytuacjach osobisty kontakt z konsultantem jest koniecznością. Obecnie mamy ponad 400 czynnych salonów w całej Polsce, a ponadto otworzyliśmy kilkadziesiąt dodatkowych Punktów Wsparcia Klienta. Chcę Was zapewnić, że pracownicy wszystkich naszych punktów ściśle przestrzegają zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Listę otwartych miejsc znajdziecie na www.play.pl/pomoc/salony-play.html.

Jako Play angażujemy się w wiele inicjatyw społecznych od początku tego kryzysu. W ostatnich dniach przekazaliśmy 1 milion złotych na Fundusz Interwencyjny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, żeby wesprzeć potrzeby związane ze sprzętem medycznym dla szpitali i innych placówek. Pierwsza część tej pomocy już do nich trafiła.

Pracownicy Play pracują w dzień i w nocy, w domach lub w terenie, aby wspierać Was w tym trudnym czasie. Zapewniam, że znajdą rozwiązanie każdego Waszego problemu.

Korzystając z okazji chciałbym im podziękować za wysiłek i zaangażowanie: czuję się dumny pracując z tak wspaniałym zespołem. Praca, którą wykonują, jest w tej szczególnej sytuacji ważniejsza niż kiedykolwiek.

Przyjmijcie proszę życzenia spokojnych Świąt Wielkanocnych. Dbajcie o siebie i swoich bliskich najlepiej, jak potraficie i zostańcie w domach.

  • Jean Marc Harion, Prezes Zarządu Play

zrodło: Play