Netflix w T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy

speed testy
speed testy

Netflix w T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy
Wprowadzając ofertę konwergentną Magenta 1, T-Mobile obiecał dostarczać klientom wszystko, co najlepsze, a w szczególności wysokiej jakości filmy i seriale. W rezultacie od połowy zeszłego roku operator udostępnia swoim klientom pakiety usług z dostępem do platformy Netflix. Z kolei od 5 maja nowi i obecni użytkownicy T-Mobile w pakiecie z ofertą „M” otrzymają tę najlepszą rozrywkę na pół roku w prezencie.
Netflix, jako jedna z najbardziej popularnych platform VOD na świecie, oferuje widzom elastyczny dostęp do ulubionych filmów, seriali takich jak „Wiedźmin”, „Stranger Things”, „Nasza planeta” czy „Irlandczyk” o dowolnej porze i na dowolnym urządzeniu połączonym z internetem. Wysoka jakość treści i wygoda korzystania z platformy to argumenty nie do przecenienia, dlatego od teraz klienci T-Mobile otrzymają dostęp do platformy Netflix w prezencie na 6 miesięcy przy wyborze oferty „M”. Składają się na nią nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video, która umożliwia oglądanie najpopularniejszych serwisów wideo takich jak np. Netflix, YouTube, vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video, bez zużycia pakietu danych.

Najlepsza oferta na rynku

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy przedłużają umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych, lub kupują kolejną kartę SIM. Przez pierwsze 6 miesięcy każdy abonent będzie mógł bezpłatnie oglądać Netflix w planie podstawowym, czyli z dostępem na jeden ekran. Po upływie tego czasu wysokość abonamentu obejmującego wszystkie wcześniej wymienione usługi wzrośnie z 49 zł/mies. do 79 zł/mies. Z oferty można skorzystać, podpisując umowę, bądź aneks do umowy na 24 miesiące.

Ponadto klienci dokupujący kolejną kartę w abonamencie głosowym otrzymają na niej dodatkową zniżkę wynikająca z „Rabatów rodzinnych” – w zależności od umowy będzie to od 5 do 15 zł obniżki na każdej karcie. Oferta będzie dostępna zarówno w wersji SIMO, jak i z telefonem dostępnym w sklepie T-Mobile.

Szczegółowy regulamin oferty można znaleźć na tej stronie.

zródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/05/netflix-w-t-mobile-w-prezencie-na-6-miesiecy.html