Orange dodatkowe 5 GB internetu na kartę

speed testy
speed testy

Dodatkowe 5 GB internetu w Orange na kartę
Marta Krajewska

21 maja 2020
Dodatkowe 5 GB internetu w Orange na kartę
12

Niedawno pisałam, że dajemy 2x więcej internetu po doładowaniu online. A co w sytuacji, gdy macie na koncie środki i nie chcecie wykonywać kolejnego doładowania tylko po to, żeby zyskać bonusowe gigabajty? Odpowiadając na Wasze potrzeby, uruchomiliśmy nową usługę w Orange Free na kartę.

Jak to działa? W każdym momencie korzystania z bonusowych gigabajtów, możecie dokupić dodatkowe 5 GB za 5 zł. Wystarczy wysłać SMS o treści PAKIET pod 411 (koszt SMS-a to 20gr). Dodatkowe 5 GB zostanie dodane do bonusowych gigabajtów z doładowań i będzie ważne tak długo, jak one. Wszystko w jednym miejscu, z tą samą datą ważności.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla tych użytkowników, którzy mają zgromadzone środki na koncie głównym i wolą dokupić pakiet, niż wykonywać kolejne doładowanie dla bonusowych gigabajtów.

Ważne informacje:

Dodatkowy pakiet można kupić wielokrotnie w okresie ważności bonusowych gigabajtów, a także po ich wykorzystaniu, przed upływem ważności.
Ilość i ważność pozostałych środków możecie sprawdzić poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE pod 411 (koszt SMS-a 20 gr).
Nie ma możliwości włączenia pakietu dodatkowego kodem USSD oraz online.
Wykorzystanie bonusowych gigabajtów w okresie ich ważności i brak aktywnych innych usług na internet skutkuje włączeniem ograniczenia prędkości transferu danych.

zródło: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/dodatkowe-5-gb-internetu-w-orange-na-karte/