Orange na Walentynki opłaci 2 raty za Wasz wymarzony telefon

speed testy

speed testy

Na Walentynki Orange opłaci 2 raty za Wasz wymarzony telefon Beata Giska 9 lutego 2021 Na Walentynki Orange opłaci 2 raty za Wasz wymarzony telefon 1 Walentynkowe promocje zaczynają się w Orange już od 9 lutego. Z tej okazji możecie wybrać swój upragniony smartfony, a to my zapłacimy za niego dwie pierwsze raty.

Z miłości do… promocji Na czym dokładnie polega nasza walentynkowa oferta? Kupując dowolne urządzenie – w Planach Mobilnych 55 i 75 oraz we wszystkich opcjach Orange Love: Mini, Standard, Extra i Premium (na 24 i 36 rat) – dwie pierwsze raty będą teraz wynosiły Was 0 zł. Promocja dotyczy wszystkich smartfonów przy zakupie w tych wybranych pakietach.

To dobry czas, by sprawić sobie nowy telefon na abonament i nie płacić przez najbliższe dwa miesiące. Zakupu można dokonać online lub z poziomu aplikacji mobilnej – Mój Orange. A jeśli korzystamy z niej pierwszy raz – dodatkowo możemy liczyć na bonus w postaci 20 GB na start, o którym pisałam już wcześniej na blogu.

Zakochać się w… smartfonach i ich cenach Korzystając z walentynkowej promocji można wybierać spośród znanych i lubianych marek, a także najnowszych modeli smartfonów, które dodatkowo są w wyjątkowo korzystnych cenach.

Wśród nich pojawiają się np.: Samsung Galaxy S21+ 5G 128 GB, iPhone SE 64 GB, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB, Xiaomi Redmi Note 9. A propozycji na stronie jest jeszcze więcej. Oferta specjalna trwa do 15 lutego lub do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów akcji, a także modeli telefonów oraz ich parametry znajdziecie na stronie: orange.pl . Tam też można natrafić na walentynkową promocję filmową w Orange VOD. Polecam z całego serca.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl