T-Mobile odbierz zegarek Xiaomi Mi Watch Lite w prezencie

speed testy

speed testy

Odbierz zegarek Xiaomi Mi Watch Lite w prezencie od T-Mobile

Najbardziej przystępny cenowo smartfon 5G w T-Mobile, pół roku abonamentu za darmo i 6 rat za telefon opłaconych przez operatora – brzmi zachęcająco? Tak, ale to nie wszystko! Od dziś każdy użytkownik, przenoszący numer do T-Mobile, przy zakupie modelu Xiaomi Redmi Note 9T 5G otrzyma w prezencie zegarek Xiaomi Mi Watch Lite. Promocyjne zestawy urządzeń są dostępne także do obecnych klientów T-Mobile. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

W 2020 roku na globalne salony technologiczne coraz śmielej wkraczały smartfony 5G. Było to widoczne również naszym portfolio – już co czwarte urządzenie wprowadzone do oferty T‑Mobile w zeszłym roku obsługiwało standard sieci piątej generacji. Obecnie nasi klienci mogą wybierać spośród aż 26 smartfonów i 2 ruterów 5G.

Marka Xiaomi z roku na rok coraz chętniej jest wybierana przez Polaków, a obecnie rozwija swoją ofertę o modele 5G w bardzo przystępnych cenach. W ofercie T‑Mobile klienci mogą wybierać spośród pięciu telefonów Xiaomi obsługujących sieć piątej generacji. Na szczególną uwagę zasługuje model Xiaomi Redmi Note 9T 5G, który w naszej sieci jest dostępny w zestawie ze smartwatchem Xiaomi Mi Watch Lite w prezencie. Dodatkowo osoby, które przeniosą numer do T‑Mobile, otrzymają nie tylko darmowy zegarek, ale także pół roku bezpłatnego abonamentu, a 6 rat 0 zł za wybrany smartfon.

To, że zakup Xiaomi Redmi Note 9T 5G w T‑Mobile się opłaca, widać już na pierwszy rzut oka. A jak sam smartfon prezentuje się pod kątem technologicznym? Zwartą pigułkę wiedzy na ten temat znajdziecie w najnowszym odcinku naszego vloga.

Więcej za mniej

Zegarek Xiaomi Mi Watch Lite w prezencie przy zakupie smartfona Xiaomi Redmi Note 9T 5G to wymierna korzyść na ręce i od ręki. A ile można zaoszczędzić długofalowo? Przykładowo dla osób przenoszących numer do T‑Mobile Xiaomi Redmi Note 9T 5G w abonamencie M będzie kosztował 39 zł na start, koszt pierwszych 6 rat wyniesie 0 zł, a od 7. raty będzie to 35 zł miesięcznie – oszczędność w tym wariancie wyniesie 540 zł. Z kolei przy wyborze taryfy L zaoszczędzimy w sumie aż 660 zł (6 rat 35 zł i 6 razy 75 zł opłaty abonamentowej). Co ważne, nowy klient dołączając do T‑Mobile, będzie mógł od razu skorzystać ze zniżek rodzinnych.

Dla każdego coś miłego

Do osób zainteresowanych innymi niż Xiaomi modelami smartfonów mamy również dobrą wiadomość – ofertę „Telefon i abonament za 0 zł przez 6 miesięcy” przenoszący numer do T‑Mobile mogą połączyć z dowolnym smartfonem. Umowa jest podpisywana na okres 24 miesięcy i 36 rat za urządzenie z opłatą początkową za telefon.

Jednocześnie osoby, które przeniosą swój numer do T‑Mobile, będą mogły również skorzystać z atrakcyjnej oferty na internet światłowodowy, który do końca 2021 roku będą mogły używać za darmo w umowie na 24 miesiące. Użytkownik może wybrać jedną z trzech prędkości: 300, 600 lub 900 Mb/s. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a opłata miesięczna od 2022 roku będzie wynosić odpowiednio 59, 69 lub 89 zł miesięcznie.

Jeszcze więcej internetu

Dla osób, które intensywnie korzystają z sieci nie tylko w smartfonie i nie chcą posiadać kolejnego numeru, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę z 30 GB internetu mobilnego. Można z niego korzystać np. w ruterze lub np. smartfonie dual SIM. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy – pierwsze 6 opłaca T‑Mobile, a kolejne wyniosą użytkownika 30 zł za miesiąc w opcji bez urządzenia lub 35 zł miesięcznie z ruterem. Oferta skierowana jest dla wszystkich klientów, bez względu na to, czy w T‑Mobile już są, czy dopiero zamierzają do nas dołączyć.

Więcej informacji o promocyjnych ofertach można znaleźć pod adresem https://bit.ly/2MEhDqY.
PODZIEL SIĘ

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/02/odbierz-zegarek-xiaomi-mi-watch-lite-w-prezencie-od-t-mobile.html