Play partnerem konkursu HackJunior !

speed testy

speed testy

Play partnerem konkursu HackJunior !

Już 27 listopada odbędzie się finał konkursu HackJunior, organizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Play jest partnerem wydarzenia oraz jedynym operatorem telekomunikacyjnym, który włączył się tę akcję.

HackJunior to ogólnopolski konkurs dla młodzieży ze szkół podstawowych, którego celem jest promowanie wykorzystania nowoczesnych technologii w celu nauki aktywnego i kreatywnego procesu rozwiązywania problemów oraz kreowania rzeczywistości. W ramach HackJunior uczniowie szkół podstawowych wraz z nauczycielami mają za zadanie stworzyć narzędzie edukacyjne (prezentację, makietę, program, matę edukacyjną lub inną pomoc dydaktyczną).

Prace konkursowe można przesyłać do 27 listopada. W tym dniu odbędzie się wydarzenie online, podczas którego uczniowie i nauczyciele wezmą udział w webinarze. W jury konkursu zasiadają przedstawiciele Play: Piotr Kuriata (członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju biznesu i regulacji), Michał Ziółkowski (członek zarządu i dyrektor ds. technicznych) i Małgorzata Zakrzewska (dyrektor departamentu komunikacji korporacyjnej).

HackJunior organizowany jest w ramach Festivalu GovTech, który jest częścią Internet Governance Forum (IGF2021) i Polskiej Prezydencji w Grupie Wyszehradzkiej. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Komisji Europejskiej czy Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Play jest partnerem strategicznym festiwalu.

Więcej o HackJunior przeczytacie na stronie poświęconej konkursowi.

źródło: https://blogplay.pl/2020/11/play-partnerem-konkursu-hackjunior/