Play promocyjne opłaty roamingowe

speed testy

speed testy

Promocyjne opłaty roamingowe dla Wielkiej Brytanii w Play

W związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i opuszczeniem roamingowej Strefy Euro, Play wprowadza specjalną promocyjną ofertę dla swoich klientów. Umożliwi ona tańsze połączenia, SMS-y, MMS-y oraz transfer danych w roamingu z Wielką Brytanią.

Od 1 marca 2021 Play wdraża promocyjne stawki za połączenia w roamingu międzynarodowym z Wielką Brytanią i Gibraltarem. Dzięki temu użytkownicy operatora będą mogli pozostać w stałym kontakcie z bliskimi i nie ponosić wysokich kosztów za rozmowy i wiadomości. Promocja dotyczy również opłat za transmisje danych. Dzięki specjalnej ofercie Play cena za minutę rozmowy zamiast 5 zł wyniesie 0,29 zł, a każdy SMS zamiast 2 zł kosztował będzie 0,29 zł. W przypadku MMS opłata będzie wynosiła 0,29 zł. Klienci korzystający z internetu zapłacą 29 zł za 1 GB.

Promocja obowiązywać będzie wszystkich nowych  klientów oraz tych, którzy podpisali umowę z Play z cennikiem zawierającym informację o traktowaniu Wielkiej Brytanii jak kraj Strefy 1 po opuszczeniu Unii Europejskiej. Są to taryfy indywidualne wprowadzone od czerwca 2019 roku oraz taryfy biznesowe obowiązujące od listopada 2020 roku.

W drugiej połowie marca  wejdą także nowe stawki dla wszystkich klientów z ofertą na kartę. Rozmowy i SMS-y w roamingu w Wielkiej Brytanii rozliczane będą tak samo jak rozmowy i SMS-y wykonane w kraju zgodnie z cennikami ofert na kartę. Koszt 1 GB transmisji danych niezależnie od taryfy wyniesie 29 zł.

Połączenia międzynarodowe wykonane z Polski do Wielkiej Brytanii rozliczane będą tak samo jak połączenia wykonane do krajów Unii Europejskiej.

Promocja aktywowana będzie automatycznie, klient nie musi wykonywać żadnych dodatkowych działań.

Promocyjne stawki obowiązują do 31 grudnia 2021 r.

źródło: https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/638746/promocyjne-oplaty-roamingowe-dla-wielkiej-brytanii-w-play