Play Smartfony OnePlus dostępny w Play

speed testy

speed testy

Smartfony OnePlus w ofercie PLAY!

No i jest! Do naszej oferty dołącza kolejny producent! Jest mi bardzo miło napisać, że od dzisiaj w naszym sklepie macie możliwość wyboru smartfonów OnePlus!

Osobom interesującym się nowymi technologiami nie trzeba tej marki przedstawiać – wszystkim innym wystarczy informacja, że to urządzenia doceniane na całym świecie przez recenzentów technologicznych (i jej użytkowników). Sami określają się jako stworzeni w oparciu o założenie „Never Settle — nigdy nie osiadaj na laurach”. Na start zaczynamy z dwoma modelami, ale jestem przekonany, że z czasem pojawi się u nas więcej modeli ?

Co mega ważne i mega fajne – wprowadzamy oficjalnie telefony OnePlus jako pierwszy operator w Polsce a do końca lutego kupicie je wyłącznie u nas.

OnePlus Nord N10 5G

Pierwszym z telefonów jest OnePlus Nord N10 5G, do którego (jak widzicie na zdjęciu) dokładamy w zestawie słuchawki OnePlus Earphones Bullets Wireless – to specjalny dodatek dla pierwszych osób, które zdecydują się wybrać ten model właśnie u nas na play.pl. Słuchawek trochę mamy, ale wciąż warto się pospieszyć z decyzją, bo liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona ?

OnePlus Nord N100

Swoją drogą bardzo podobają mi się grafiki tworzone przez ekipę OnePlus – aż wrzucę małą galerię modelu N10 5G:

Zainteresowani? Odsyłam Was więc do naszego eshopu, gdzie możecie zobaczyć szczegóły telefonów i ich ceny, a także do salonów (z zachowaniem bezpieczeństwa) czy do kontaktu telefonicznego.

źródło: https://blogplay.pl/2021/02/smartfony-oneplus-w-ofercie-play/