T-Mobile 3 GB na walentynkowy weekend

speed testy

speed testy

3 GB na walentynkowy weekend od T-Mobile

Zarówno dla tych, którzy z radością wyczekują walentynek, jak i dla tych, których to święto nie przyprawia o szybsze bicie serca, przygotowaliśmy prezent, który z pewnością spodoba się wielu osobom. Od 12 do 14 lutego w ramach akcji Happy Fridays udostępniamy naszym klientom darmową paczkę 3 GB, którą można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Tym, co najlepsze, warto dzielić się z tymi, którzy są dla nas ważni. Dlatego w tym tygodniu na naszych klientów abonamentowych, MIX i na kartę czeka prezent, który cieszy się ich największym uznaniem – dodatkowa paczka internetu, a dokładniej 3GB! Wieczór filmowy z drugą połówką lub przyjacielem? Rozmowa online, z kimś kto nie może być blisko? W najbliższy weekend z pewnością nie będzie z tym problemu :).

Prosta aktywacja pakietu

Darmowa paczka gigabajtów czeka na zainteresowanych przez cały weekend – od 12 do 14 lutego br. w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Można go również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus będzie aktywowany w ciągu 72 godzin.

W przypadku użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy użytkownik może skorzystać z tej promocji tylko jeden raz.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/02/3-gb-na-walentynkowy-weekend-od-t-mobile.html