Play wprowadza mix z naprawą wyświetlacza

speed testy
speed testy

Wprowadzamy MIX z naprawą wyświetlacza

Obecnie telefony są naszą prawą ręką, jednocześnie będąc urządzeniami narażonymi na uszkodzenia, bo towarzyszą nam w każdym miejscu i każdej sytuacji (kiedy pracujemy, odpoczywamy, uprawiamy sport). Od pewnego czasu macie możliwość wybierania w Play ofert pozwalających na naprawę telefonu w przypadku na przykład zbicia wyświetlacza. Jedną z takich usług jest Play360, które cieszy się wśród Was dużą popularnością ?

Dlatego wprowadziliśmy także specjalną ofertę MIX z usługą naprawy wyświetlacza. Tak, aby zapewnić Wam poczucie bezpieczeństwa i zabezpieczyć Wasz portfel na wypadek nieprzewidzianych wydatków. Czym się ta usługa charakteryzuje? Najprościej przedstawiono to na poniższej grafice:

Co ważne usługa kosztuje jednorazowo tylko 1 zł a korzystać można z niej przez 2 lata. Jest też bardzo komfortowa – wszystkie sprawy można załatwić bez wychodzenia z domu a potrzebę skorzystania z niej można zgłosić przez portal online dostępny 24/7 ? Autoryzowany serwis naprawi nie tylko wyświetlacz, ale i aparat, obudowę czy przyciski jeśli będzie taka potrzeba. A sama oferta prezentuje się tak:
MIX S MIX M MIX L
kwota doładowania 40 zł 50 zł 60 zł
dane do wykorzystania 3 GB 5 GB 7 GB
internet bez limitu GB (10 GB z pełną prędkością) 1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy
minuty do Play nielimitowane nielimitowane nielimitowane
minuty do innych sieci 200 400 nielimitowane
SMS/MMS do wszystkich sieci nielimitowane nielimitowane nielimitowane

Oczywiście wszystkie oferty to doładowania na 24 miesiące w opcji standardowej. Dostępna jest też wersja elastyczna z możliwością wyboru między 24 a 36 doładowaniami.

Co do telefonów możemy zdecydowanie polecić LG K51S z wyświetlaczem 6,55″ o rozdzielczości HD+ i 64 GB pamięci na dane – na przykład zdjęcia (wykonane poczwórnym tylnym aparatem z główną matrycą 32 Mpix):

Mamy także opcję dla najmłodszych – Junior BOX.

Tutaj proponujemy na przykład Oppo A31 z wyświetlaczem 6,5″ i wbudowaną pamięcią 64 GB oraz potrójnym tylnym aparatem z główną matrycą 12 Mpix w zestawie z Huawei Band 4e już od 2 zł:

Po szczegóły zapraszam Was na stronę internetową. Wybraną ofertę z Naprawą Wyświetlacza kupisz wyłącznie w salonach Play. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy do naszych punktów sprzedaży. Planujemy oczywiście udostępnić tę ofertę również przez eshop, damy znać kiedy będzie dostępna ?

zrodło: https://blogplay.pl/2020/05/wprowadzamy-mix-z-naprawa-wyswietlacza/