Plus to już 10 współpracy z Centrum Nauki Kopernik

speed testy

speed testy

10-lecie Centrum Nauki Kopernik i współpracy z Plusem!

Rok 2020 jest wyjątkowym zarówno dla Centrum Nauki Kopernik, jak i Plusa, bowiem CNK obchodzi w listopadzie swoje 10 urodziny, a Plus jest Partnerem Wspierającym tę instytucję od początku jej istnienia. Dla przyjaciół Centrum przygotowano liczne urodzinowe atrakcje online, jubileusz wspierać będzie kampania reklamowa.

Plus, który od początku swojego istnienia stawia na nowoczesność i innowacyjność przekazu, współpracuje z Centrum Nauki Kopernik, czyli jedną z najnowocześniejszych europejskich instytucji łączących popularyzację nauki i kultury, praktycznie od momentu jej otwarcia dla zwiedzających. Z inicjatywy Plusa uruchomiona została i jest dostępna usługa darmowego Wi-Fi.

Jubileusz 10-lecia współpracy CNK i Plusa wspierać będzie kampania reklamowa na antenie Telewizji POLSAT oraz działania w social mediach. Spot można zobaczyć na https://youtu.be/8iA7hpXovU4.

Ze względu na trwającą epidemię zaplanowane atrakcje dostępne będą w formie online. Więcej informacji o urodzinach Centrum Nauki Kopernik można znaleźć na stronie https://www.kopernik.org.pl/wydarzenia/10-urodziny-kopernika.

zrodło: https://speed-testy.pl/plus-to-juz-10-wspolpracy-z-centrum-nauki-kopernik/?preview_id=2342&preview_nonce=f6e029f565&post_format=standard&_thumbnail_id=-1&preview=true