Prezent dla studentów od Orange Flex dodatkowe 100 GB na nowy rok akademicki

speed testy

speed testy

Nowy rok akademicki, nowe wyzwania. Aby im sprostać niezbędny jest szybki internet i spora paczka GB w telefonie. Dlatego już od dzisiaj, każdy obecny i nowy użytkownik Orange Flex, który posiada status studenta może aktywować bezpłatnie dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni. GB można wykorzystać dowolnie, na naukę oraz rozrywkę, czyli jak zawsze #chceszmasz. W pierwszej połowie roku, w czasie pandemii COVID-19, Orange Flex

umożliwiło uczniom i ich rodzicom, studentom oraz nauczycielom korzystanie z Flexa przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Oferta dla studentów jest kontynuacją wsparcia polskiej edukacji. Orange Flex, w prezencie na rozpoczęcie nowego roku akademickiego, udostępnia studentom dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni. Z najnowszej oferty może skorzystać każdy student dowolnej uczelni wyższej, który dołączy do Flexa lub ma już aktywny Plan we Flexie. Aby móc aktywować pakiet należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz zostać członkiem Klubu Flex.

To proste, wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji. Oferta dla studentów dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji, dlatego ważne aby pamiętać o jej zaktualizowaniu. Jak włączyć dodatkowy pakiet GB? W aplikacji Orange Flex należy otworzyć zakładkę „Odkryj” i kliknąć w banner informujący o ofercie dla studentów Następnie wystarczy wypełnić i wysłać krótki formularz potwierdzający status studenta

W odpowiedzi użytkownik otrzyma powiadomienie dające dostęp do bezpłatnego pakietu 100 GB, do aktywacji w Klubie Flex. Kolejna odsłona Flex Nocą z superzniżkami Ale to nie wszystko. Już dzisiaj członkowie Klubu Flex mogą skorzystać ze specjalnych zniżek w ramach kolejnej odsłony akcji „Flex Nocą”. Tym razem do zgarnięcia są urządzenia, które sprawdzą się idealnie w nowym roku akademickim.

Zniżki dotyczą smartphone’a Huawei P Smart 2019, którego można kupić aż 200 zł taniej, zegarka Huawei Watch GT Sport z rabatem 300 zł oraz laptopa HP 255 G7 ze zniżką 100 zł. Orange Flex to oferta dla wszystkich, którzy cenią wolność i nowoczesność. Studenci docenią elastyczność, jaką daje Flex. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji aby zmienić swój plan na wyższy albo dokupić jednorazowo pakiet GB.

Można także dzielić się swoimi niewykorzystanymi GB ze znajomymi, lub poprosić ich o dodatkowy transfer. Wszyscy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki, ulubionych filmów i seriali oraz korzystania z social mediów docenią Social, Music oraz Video Pass w Orange Flex. Użytkownicy Orange Flex mogą już rozpocząć przygodę z 5G, które jest już dostępne.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl