Przystępny cenowo smartfon OPPO A72 w ofercie Plusa

speed testy

speed testy

Przystępny cenowo smartfon OPPO A72 w ofercie Plusa

Do oferty sieci Plus trafił kolejny już smartfon OPPO z serii A – model A72. Dotychczas w sieci Plus portfolio sprzętów chińskiego producenta reprezentowały modele A31 oraz Reno3. OPPO A72 to propozycja dla osób szukających funkcjonalnego, a zarazem stylowego smartfona w przystępnej cenie.

W ofercie Plusa smartfon OPPO A72 dostępny jest za 1 zł na start w 24 ratach 0% po 50 zł miesięcznie lub 36 ratach po 33 zł miesięcznie za sprzęt w dowolnie wybranym abonamencie już od 30 zł miesięcznie.
OPPO A72 – dobrze wyposażony budżetowy smartfon w ofercie Plusa

OPPO A72

Model wyróżnia nowoczesne wzornictwo, ekran FHD+, pojemna bateria z szybkim ładowaniem, poczwórny aparat, jeszcze większa funkcjonalność i najnowsze oprogramowanie.

Płynne i dynamiczne działanie A72 zapewnia procesor Qualcomm 665, wspierany przez 4GB RAM i 128 GB pamięci. Urządzenie z 6,5-calowym wyświetlaczem 1080P waży poniżej 200 g. Bateria o pojemności aż 5000 mAh pozwala na swobodne, intensywne korzystanie z możliwości sprzętu. Co więcej, smartfon ma funkcję szybkiego ładowania o mocy 18W. Nowością jest zastosowany przez OPPO zindywidualizowany system operacyjny oparty na Androidzie 10. ColorOS 7 zyskał lekką stylistykę, dostarczając użytkownikom unikalnych wrażeń estetycznych i ułatwiając obsługę.

OPPO A72 wyposażono w zestaw czterech aparatów z obiektywem głównym 48 Mpix, wspieranym Sztuczną Inteligencją. Główny aparat 48 MP gwarantuje możliwość tworzenia obrazów o wysokiej rozdzielczości. Z kolei ultraszerokokątny obiektyw 119° z funkcją optymalizacji zniekształcenia szerokokątnego pozwala ukazać w pełni zarówno uroki krajobrazu, jak i np. wygląd niewielkich pomieszczeń. Tryb nocny Ultra Clear Night 2.0 zapewnia ostre i naturalnie oświetlone nocne ujęcia. Funkcja nagrywania filmów 4K sprawia, że kadry są bardziej wyraźne, stabilne, pełne żywych kolorów i pozbawione opóźnień podczas wyświetlania. Rozdzielczość na poziomie 2400×1080 i gęstość pikseli rzędu 405 PPI jest wyższa niż możliwości ludzkiego oka, zapewniając komfortowy i czytelny odbiór treści. Aparat przedni 16 MP, wyposażony w dużą przesłonę f/2.0, wspierany jest przez algorytm umożliwiający otrzymanie maksymalnie dopracowanych zdjęć.

System ochrony wzroku redukuje niebieskie światło i chroni wzrok użytkownika przed zmęczeniem. Skuteczność działania potwierdza Certyfikat Eye Protection Certification przyznany przez instytut TüV Rheinland. Z kolei system inteligentnego zarządzania podświetleniem ekranu wspierany przez Sztuczną Inteligencję, rozpoznaje nawyki użytkownika, by jeszcze lepiej dopasować ustawienia ekranu do indywidualnych upodobań. Funkcja ochrony prywatności w czasie rzeczywistym zwiększa bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników. Smartfon posiada także czytnik linii papilarnych.

źródło: https://www.plus.pl/news/art-8444-przystepny-cenowo-smartfon-oppo-a72-w-ofercie-plusa