Samsung Galaxy Z Fold2 5G w przedsprzedaży T-Mobile

speed testy

speed testy

W T-Mobile ruszyła przedsprzedaż najnowszego smartfona firmy Samsung – składanego Galaxy Z Fold2 5G, który odznacza się nie tylko odważnym designem, ale i licznymi nowinkami technologicznymi. Przedsprzedaż flagowca skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych T‑Mobile i potrwa do 17 września. Dzień później rozpocznie się standardowa sprzedaż tego modelu oraz wysyłka zamówionych urządzeń.

Z początkiem września do portfolio firmy Samsung dołączył nowy Galaxy Z Fold2 5G z trzeciej już generacji składanych urządzeń koreańskiego producenta. Model ten wyróżnia się nietuzinkowym designem z dwoma ekranami, jak również wysokimi parametrami technicznymi. Swój niezwykły wygląd zawdzięcza m.in. solidnej konstrukcji, profesjonalnemu wykonaniu oraz specjalnym zawiasom Hideaway, które pozwalają składać urządzenie oraz użytkować je w trybie Flex. Korzystając z zewnętrznego wyświetlacza o wymiarach 6,2 cala, użytkownik może łatwo sprawdzić wiadomości e mail, czy przeglądać ulubione treści bez konieczności rozkładania całego urządzenia. Z kolei po rozłożeniu urządzenia użytkownik ma do dyspozycji ekran główny o przekątnej 7,6 cala. Klienci z pewnością docenią również doskonały aparat z trybami Pro Video mode, Single Take czy Bright Night, jak również baterię 4500 mAh, która pozwala na długie użytkowanie smartfona bez ładowania.

Decydując się na zakupu Galaxy Z Fold2 5G w przedsprzedaży T-Mobile, klienci będą mogli skorzystać z dodatkowej ochrony na wypadek przypadkowego uszkodzenia telefonu. Użytkownicy otrzymają możliwość naprawy urządzenia na preferencyjnych warunkach, jeśli w ciągu roku od zakupu ulegnie ono uszkodzeniu. Aby skorzystać z opcji, należy zarejestrować Galaxy Z Fold2 5G w ciągu 30 dni od odbioru ze sklepu za pomocą aplikacji Samsung Members lub przez sklep online Samsung Care+.

W ofercie magentowego operatora dostępny jest również Samsung Galaxy Z Flip 5G, który swoją światową premierę miał w lipcu tego roku i któremu również nie brakuje stylu. Model ten wyróżnia się i kompaktową formą i jest pierwszym urządzeniem z linii produktów Galaxy, które korzysta z rozwiązania Qualcomm® Snapdragon™ 865 Plus 5G Mobile Platform. Dzięki niej smartfon jest bardziej wydajny oraz i zapewnia szybsze przetwarzanie danych.

Smartfon Galaxy Z Flip 5G klienci biznesowi i indywidualni T-Mobile mogą zakupić już we wszystkich punktach sprzedaży operatora, zaś model Galaxy Z Fold2 5G będzie dostępny w przedsprzedaży do 17 września w wybranych taryfach abonamentowych oraz w dwóch opcjach ratalnych – na 24 lub 36 miesięcy.

Użytkownicy indywidulni – zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile – mogą nabyć najnowsze smartfony firmy Samsung w następujących cenach:

Z kolei ceny urządzeń w ofertach biznesowych prezentują się następująco:

Szczegółowe regulaminy przedsprzedaży dostępne są na stronie www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/dlafirm/z-fold2-przedsprzedaz.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/09/samsung-galaxy-fold2-z-5g-w-przedsprzedazy-t-mobile.html