Świąteczny prezent 500 euro dla pracowników grupy Deutsche Telekom

speed testy

speed testy

Świąteczny prezent dla pracowników grupy Deutsche Telekom

„Koronawirus” to słowo, które w tym roku odmienialiśmy przez wszystkie przypadki. Ale w 2020 odmienialiśmy coś jeszcze: nasze stare przyzwyczajania, podejście do tego, co oferujemy klientom i jakie działania społeczne prowadzimy. Na wielu frontach wspieraliśmy naszych klientów i organizacje, które stały na pierwszej linii walki z pandemią.

A kiedy mówimy „wspieraliśmy”, mamy na myśli ponad 200 tys. pracowników grupy Deutsche Telekom w ponad 50 krajach. Dziś przyszedł moment, by docenić również ich działania – dzięki decyzji zarządu Deutsche Telekom, w tym w szczególności prezesa firmy Tima Höttgesa, oraz Dominique Leroy, członkini zarządu na Europę, każdy pracownik Grupy DT, w tym T‑Mobile Polska, za swoje zaangażowanie w 2020 roku otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 500 €.

Rok 2020 zapisze się – niekoniecznie złotymi – zgłoskami nie tylko na kartach historii świata, ale przede wszystkim w naszej pamięci. Dużo było w nim niepewności, trudnych momentów i sytuacji wymagających nietypowego działania. Ale nie chcemy, aby ten rok kojarzył się wyłącznie negatywnie.

Chciałbym się przyłączyć do podziękowań Tima i całego zarządu DT, ponieważ dzięki pracownikom T‑Mobile Polska, w tym bardzo trudnym czasie, udało się wprowadzić liczne ułatwienia w obsłudze klienta, wsparcie dla firm, szkół, uczelni, medyków, seniorów i najmłodszych czy przygotować ofertę Happy Friday, z której klienci skorzystali już ponad 10 mln razy – powiedział Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska.

P.S. W T-Mobile jest fajnie nie tylko od święta. Jeśli chcecie dowiedzieć się wiecej o tym, jak wygląda praca w naszej firmie, lub po prostu do nas aplikować, zapraszamy na stronę https://firma.t-mobile.pl/kariera.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/12/swiateczny-prezent-dla-pracownikow-grupy-deutsche-telekom.html