T mobile Mikołajkowe 1000 darmowych minut dla klientów T-Mobile na kartę i MIX

speed testy

speed testy

Mikołajkowe 1000 darmowych minut dla klientów T-Mobile na kartę i MIX

Lubimy rozdawać prezenty, a zbliżające się Mikołajki to dla nas kolejna okazja by podzielić się z klientami T‑Mobile na kartę i MIX przedświąteczną niespodzianką – 1000 bezpłatnych minut do wykorzystania na długie, zimowe rozmowy przez 7 dni.

Pod łóżkiem, w bucie czy w świątecznej skarpecie – prezentów od Mikołaja można szukać w różnych miejscach, ale znajdziemy je także dosłownie pod ręką – w naszych telefonach komórkowych. Chętnie dzielimy się z użytkownikami tym, co najlepsze – naszą siecią. Dlatego w kolejnej, typowo świątecznej odsłonie naszych trzydniowych promocji dla klientów na kartę i MIX, mamy dla nich aż tysiąc bezpłatnych minut na długie, mikołajkowe rozmowy.

Bezpłatny pakiet od T‑Mobile można odebrać od 4 do 6 grudnia. Będzie on działać w kraju oraz w roamingu Unii Europejskiej przez 7 dni od momentu aktywacji. Prezent można aktywować tylko jeden raz.

Jak to zrobić? Wystarczy wysłać SMS o treści: „MINUTY” na numer:

80401 – w przypadku klientów na kartę,
80404 – dla użytkowników oferty MIX.

Więcej informacji dotyczących specjalnych promocji dla naszych klientów na kartę i MIX można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.