T-Mobile samsung galaxy s22 5G w przedsprzedaży

internet prędkość

internet prędkość

T-Mobile samsung galaxy s22 5G w przedsprzedaży

W ślad za globalną premierą najnowszych smartfonów firmy Samsung z serii Galaxy S22 5G T‑Mobile startuje z przedsprzedażą modeli Galaxy S22 5G, Galaxy S22+ 5G i Galaxy S22 Ultra 5G. Osoby, które skorzystają z przedsprzedaży, do każdego urządzenia otrzymają w prezencie słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro.

Dodatkowo tylko w sieci T‑Mobile klienci będą mogli skorzystać za darmo z wydłużonej ochrony serwisowej Samsung GUARD Service do 3 lat. Przedsprzedaż nowych flagowców jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

W portfolio koreańskiego producenta pojawiły się trzy nowe modele smartfonów, które dostępne są w przedsprzedaży w T-Mobile: Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, Samsung Galaxy S22+ 5G 8/128GB, Samsung Galaxy S22+ 5G 8/256GB, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 8/128GB, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 12/256GB Nowe modele wyróżniają się nie tylko doskonałym designem, ale także świetnymi parametrami.

Wszystkie wyposażone są w najnowszy procesor 4nm, który jest najszybszym układem w historii tego producenta i oferuje użytkownikom najwyższą wydajność w wielu wymagających zadaniach, m.in. podczas gry online. Tradycyjne Samsung zadbał o doskonałe aparaty – dzięki technologii adaptacyjnego piksela klienci będą mogli uzyskać bardzo wyraźne i jasne obrazy, zaś opcja Space Zoom pozwoli im uchwycić zbliżenia w wysokiej jakości.

Kup przed innymi i odbierz prezenty

A dlaczego warto już teraz zamówić wybrany model z nowej serii? Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z przedsprzedaży w T-Mobile, w prezencie otrzymają słuchawki Galaxy Buds Pro (o wartości ok. 700 zł). Ponadto mogą oni uzyskać do 3000 zł za odkup aktualnego telefonu lub 400 zł za zwrot zużytego telefonu do utylizacji. Aby to zrobić, należy sprawdzić, czy posiadane urządzenie znajduje się na tej liście i wypełnić odpowiedni formularz, wyceniając odsprzedawane urządzenie.

Wypłata nastąpi w ciągu 30 dni od otrzymania sprzętu.

Korzystając zaś z opcji zwrotu, klient także wypełnia formularz, podając m.in. rejestrację numeru IMEI, datę zakupu, dokumenty sprzedaży i deklarację utylizacji urządzenia. W ciągu 21 dni od daty akceptacji zgłoszenia otrzyma zwrot w wysokości 400 zł.

Dodatkowo, decydując się na zakup jednego z nowych telefonów marki Samsung w przedsprzedaży T‑Mobile, wyłącznie klienci magentowego operatora będą mogli skorzystać za darmo z wydłużonej ochrony serwisowej Samsung GUARD Service do 3 lat.

Przedsprzedaż dla modeli Galaxy S22 5G i S22+ 5G potrwa do 10 marca, a w przypadku Galaxy S22 Ultra 5G z przedsprzedaży będzie można skorzystać do 24 lutego.

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę

Smartfony Samsung Galaxy S22 5G, Galaxy S22+ 5G i Galaxy S22 Ultra 5G klienci biznesowi i indywidualni T‑Mobile mogą zakupić we wszystkich punktach sprzedaży operatora oraz poprzez stronę internetową T‑Mobile.pl w wybranych taryfach abonamentowych (a w przypadku klientów biznesowych może to być dowolna oferta Magenta Biznes) oraz w dwóch opcjach ratalnych – na 24 lub 36 miesięcy.

Użytkownicy indywidualni mogą nabyć najnowsze smartfony firmy Samsung w następujących cenach:

Cena urządzeń w ofertach biznesowych wygląda następująco:

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/galaxy-s22-przedsprzedaz dla klientów biznesowych, a pod tym linkiem w przypadku klientów indywidualnych.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2022/02/nowa-seria-smartfonow-samsung-galaxy-s22-w-przedsprzedazy-w-t-mobile.html