T-Mobile voucher 100 zł na smartfony w abonamencie

speed testy

speed testy

Voucher 100 zł na smartfony w abonamencie w T-Mobile

Niejeden miłośnik technologii marzy o smartfonie idealnym, spełniającym najwyższe standardy nowoczesnych technologii. Teraz nasi klienci indywidualni będą mieli okazję zakupić takie urządzenie w korzystnej cenie przy zawarciu nowej umowy – dla siebie lub dla drugiej połówki, np. w prezencie walentynkowym. W tym celu, w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, udostępniamy im 100‑złotowy voucher do odebrania od 5 do 7 lutego br. w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

Inaczej niż w miłości, ten jedyny smartfon po prostu nie istnieje. Nawet najdoskonalszy z modeli od czasu do czasu trzeba lub też warto zmienić, aby móc cieszyć się jeszcze lepszym aparatem albo bardziej wytrzymałą baterią. Dla osób, które właśnie stoją przed taką decyzją, przygotowaliśmy voucher, dzięki któremu będą one mogły zakupić taniej telefon w abonamencie T-Mobile przy zawarciu nowej umowy.

Aktywacja na prostych zasadach

Voucher o wartości 100 zł dostępny jest dla klientów, którzy zdecydują się na abonament w T-Mobile. Bonus będzie można pobrać przez cały weekend – od 5 do 7 lutego 2021 r. w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Osoby, które aktywują prezent w ten sposób, otrzymają w odpowiedzi zwrotnej kod uprawniający do wykorzystania zniżki, który będzie obowiązywał do 10 lutego br. Voucher można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży, tj. w sklepie internetowym t‑mobile.pl, sklepach stacjonarnych, autoryzowanych punktach sprzedaży lub poprzez infolinię. Każdy użytkownik może skorzystać z tej promocji tylko jeden raz.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2021/02/voucher-100-zl-na-smartfony-w-abonamencie-w-t-mobile.html