T-mobile voucher na smartfony i abonament

speed testy
speed testy

Voucher na smartfony i abonament w T-Mobile

O tym, że smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia, nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego od jutra, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, klienci T-Mobile poszukujący nowoczesnych telefonów i atrakcyjnych planów taryfowych, będą mogli kupić je o 100 zł taniej. Wystarczy, że odbiorą voucher w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em.

To już tradycja: kolejny piątek, to kolejny prezent od T-Mobile. Tym razem w ramach akcji Happy Fridays klienci mogą odebrać 100-złotową zniżkę na urządzenia i ofertę abonamentową ze smartfonem, które można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży: sklepie internetowym t-mobile.pl, punktach stacjonarnych oraz poprzez infolinię.

Jak odebrać voucher?

Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80405. Opcja ta będzie dostępna od piątku 5 czerwca do niedzieli 7 czerwca do końca dnia. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt, plan taryfowy, a następnie wpisać kod rabatowy. W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Rabat należy wykorzystać do 10 czerwca do końca dnia.

Więcej informacji o akcji Happy Fridays znajdziecie na stronie t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/prezenty-od-t-mobile.

zródło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/06/voucher-na-smartfony-i-abonament-w-t-mobile.html