T mobile voucher na urządzenia

speed testy
speed testy

Voucher na urządzenia w T-Mobile

Urządzenia i usługi cyfrowe to dziś nieodzowny atrybut naszej codzienności. Swobodny dostęp do informacji, kontakt z bliskimi czy wykonywanie pracy byłoby bez nich praktycznie niemożliwe. Od jutra, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, klienci T-Mobile będą mogli zaopatrzyć się w nowoczesne technologie jeszcze łatwiej – a to za sprawą vouchera na kwotę 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym operatora. Rabat będzie można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Bonus to kolejna odsłona akcji Happy Fridays, w ramach której T-Mobile co tydzień przygotowuje dla swoich klientów różnorodne prezenty, takie jak np. dodatkowe gigabajty internetu, zniżki czy darmowy dostęp do usług. Tym razem użytkownicy mogą odebrać 100-złotowy rabat do wykorzystania na zakup urządzeń takich jak laptopy, routery, tablety czy smartfony.

Jak odebrać voucher?

Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji „Mój T Mobile”. Opcja ta będzie dostępna od piątku 8 maja do niedzieli 10 maja do końca dnia. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę http://www.t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt, plan taryfowy od M w górę na 24 lub 36 miesięcy lub ofertę internetu mobilnego na ten sam okres trwania umowy, a następnie wpisać kod rabatowy. W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Rabat należy wykorzystać do 13 maja do końca dnia.

Więcej informacji o akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/prezenty-od-t-mobile.

zrodło: https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/05/voucher-na-urzadzenia-w-t-mobile.html